Polbank ponownie z Justyną Kowalczyk

Studio filmowe „Tandem Taren – To” jest producentem kolejnej reklamy telewizyjnej Polbanku z udziałem Justyny Kowalczyk. Kampania ruszyła 13 lutego i potrwa do 31 marca 2012 roku.

Reklamę wyreżyserował Tomasz Konecki, reżyser takich filmów jak „Idealny facet dla mojej dziewczyny”, „Lejdis”, „Testosteron”, „Ciało”. Operatorem był jeden z najbardziej utalentowanych operatorów filmowych młodego pokolenia, Arkadiusz Tomiak.

– Co ciekawe zdjęcia do reklamy zostały nagrane w austriackim Ramsau, po to żeby nie przerywać treningów Justyny Kowalczyk, a cały sprzęt i ekipę przywieźliśmy z Polski. – powiedział Wojtek Maryanski, managing director studia filmowego „Tandem Taren – To”.

Kreację do kampanii przygotowała agencja reklamowa Addapter należąca do grupy DDB, za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starlink. Spot w dwóch wersjach: 15- i 30-sekundowej będzie emitowany w stacjach ogólnopolskich, tematycznych oraz w internecie.

Najbardziej utytułowana polska biegaczka narciarska, złota medalistka olimpijska, mistrzyni świata jest ambasadorem i twarzą kampanii reklamowych Polbanku. Bank jest też Oficjalnym Sponsorem Polskiej Kadry Narciarskiej.

Reklamę wyprodukowało studio filmowe „Tandem Taren – To”, które działa od 2004 roku, produkując ponad 40 filmów reklamowych rocznie. Firma zajmuje się produkcją reklam telewizyjnych, filmów promocyjnych i korporacyjnych, teledysków, reklam radiowych, seriali i programów telewizyjnych. Wśród klientów firmy znajdują się m.in. Aviva, Bank Zachodni WBK, Dermika, E. Wedel, Mc Donald’s, Radio Zet, Soraya i Telekomunikacja Polska.

Spot reklamowy można zobaczyć tu: http://vimeo.com/36756391

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu