MyDeal z ułatwieniem dla użytkowników Facebooka

Serwis zakupów grupowych MyDeal.pl wprowadził możliwość logowania w standardzie Facebook Connect. Jest to kolejny krok ułatwiający Internautom korzystanie z promocyjnych ofert na produkty i usługi.

– Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie Facebook Connect, aby ułatwić licznej grupie naszych użytkowników korzystających z Facebooka dostęp do ofert sprzedawanych w serwisie – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl – Aby dokonać zakupu kuponu wystarczą dwa kliknięcia, użytkownicy nie będą musieli pamiętać kolejnego hasła. Połączenie konta MyDeal z kontem Facebook jest banalnie proste, a po jego dokonaniu, kiedy użytkownik jest zalogowany na Facebooku, wystarczy jedno kliknięcie, aby korzystać z MyDeal w pełni.

Nowa funkcjonalność umożliwi również lepsze dopasowanie ofert do potrzeb użytkowników serwisu, którzy otrzymają propozycje produktów i usług możliwie najbardziej zbliżone do swoich zainteresowań.

Facebook Connect został udostępniony w 2008 roku, jednak w Polsce dopiero od niedawna niektóre witryny umożliwiają logowanie przez serwis społecznościowy przy wykorzystaniu tej technologii. MyDeal.pl jest pierwszym dużym serwisem zakupów grupowych w Polsce, który udostępnił tę metodę logowania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu