Moto Target Public Relations dla Bednarek i Premium Arena

Agencja Moto Target Public Relations podpisała kontrakt na obsługę salonów Skoda Bednarek, VW Bednarek i Premium Arena.

W ramach zobowiązań kontraktowych agencja będzie się zajmowała m.in działaniami media relations, budową pozytywnego wizerunku salonów i rozwijaniem relacji z klientami w portalach społecznościowych, a także komunikacją poprzez biuletyny elektroniczne z czytelnikami zainteresowanymi planami rozwoju i ofertą wszystkich punktów sprzedaży. Firmy podpisały umowę na rok. Za obsługę nowego klienta odpowiedzialna jest grupa projektowa pod kierownictwem Michała Łuczyńskiego.

Bednarek i Premium Arena to grupa salonów samochodowych w województwie łódzkim, sprzedających marki: Skoda, Volkswagen, Volkswagen Auta Użytkowe, BMW i MINI.

Nowoczesny punkt Bednarek VW otrzymał w roku 2011 tytuł Najlepszego Salonu Samochodowego w Polsce (przyznany przez Polską Izbę Motoryzacji ). Premium Arena będzie pierwszym w Łodzi salonem, gdzie prezentowane i sprzedawane będą auta marki MINI. Firma Bednarek, obecna na rynku od 20 lat, znana jest z innowacyjności. Premium Arena to jeden z najnowocześniejszych obiektów dilerskich w polskiej sieci BMW MINI, który rozpocznie swoją działalność w marcu 2012 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu