Meble Plus 2/2012 już w sprzedaży

Najnowsze wydanie magazynu branżowego „Meble Plus” jest już dostępne na rynku. Gazetę można nabyć w dobrych salonach prasowych oraz na www.salonprasowy.pl.

Najnowszy numer „Mebli Plus”, jak zawsze, oferuje mnóstwo informacji, nowości produktowych i artykułów traktujących o kondycji rynku meblarskiego. Na szczególną uwagę zasługuje relacja z uroczystej gali wręczenia tytułów „Meble Plus – Produkt Roku2012”. Zgłoszone do konkursu produkty zostały nagrodzone i wyróżnione w 14 kategoriach. Dodatkowo w trakcie gali ogłoszono wyniki rankingu „Salon Roku2011”oraz wręczono nagrody w kategoriach specjalnych.

W dziale „Raporty i analizy”, w artykule pt. „Nieobecni nie mają głosu” redaktorzy pytają producentów mebli o receptę na przetrwanie trudnego okresu, w jakim obecnie znajduje się branża. Okazuje się, że są dwa wyjścia – „przeczekanie” lub „obrona przez atak”. Tematem miesiąca są natomiast meble tapicerowane. Z satysfakcją można stwierdzić, że coraz więcej uwagi przykłada się do wizerunku polskich mebli wypoczynkowych, a nasi designerzy zyskują coraz większe uznanie odbiorców na świecie. Dodatkowo na łamach magazynu zaprezentowano rynkowe hity minionego roku oraz przegląd sof 3-osobowych.

Istniejący od 15 lat miesięcznik „Meble Plus” to wiodące czasopismo branży meblarskiej w Polsce. Zawartość merytoryczna magazynu, obejmująca liczne raporty i analizy sektora meblowego, omówienia mechanizmów rządzących przemysłem meblowym oraz prezentacja najnowszych wydarzeń i trendów wzorniczych czyni z niego ważne narzędzie pracy każdego skutecznego menedżera działającego w branży meblowej. Działalności wydawniczej towarzyszą takie przedsięwzięcia, jak: „Meble Plus – Produkt Roku” – konkurs promujący nowości meblowe, „Salon Roku” ranking wyłaniający najlepsze salony meblowe, Salon Mebli Plus” – panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli wiodących firm z branży meblowej na temat aktualnej sytuacji rynkowej.

Magazyn adresowany jest do właścicieli firm z branży meblowej, kadry zarządzającej dużymi i średnimi przedsiębiorstwami, właścicieli i menedżerów salonów meblowych oraz architektów i projektantów wnętrz.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu