Innowacyjny produkt hostingowy od SuperHost.pl wspierany nietypową kampanią w social mediach

Jedna z największych polskich firm hostingowych SuperHost.pl wprowadza na rynek rewolucyjną darmową usługę dla małego biznesu, którą wesprze nietypową kampanią w social mediach. Usługa FreePack oferuje m.in. bezpieczny serwer bez reklam z pocztą e-mail, kreatorem stron, możliwością podpięcia własnej domeny oraz PHP i MySQL. Wszystko to za darmo i bez żadnych ograniczeń czasowych, co czyni usługę unikalną na polskim rynku. W ciągu roku spółka chce pozyskać co najmniej 10 tys. nowych użytkowników.

FreePack będzie wspierany nietypową kampanią w social mediach, a jednym z zastosowanych narzędzi będzie mechanizm polecania usługi w zamian za możliwość zwiększania darmowej powierzchni dyskowej. Każdy użytkownik, który zarekomenduje FreePack swoim znajomym na Facebooku lub Twitterze będzie otrzymywał dodatkową powierzchnię dyskową (użytkownik zarejestrowany z takiego odnośnika powiększa wielkość dysku o 400 MB nie tylko sobie, ale i polecającemu – aż do wielkości 3 GB).  SuperHost.pl planuje także działania komunikacyjne i konkursowe z wykorzystaniem platformy Facebook, w tym aktywizujące społeczność swojego fanpage: http://facebook.com/superhostpl.

W ciągu roku spółka planuje pozyskać ok. 10 tys. użytkowników usługi FreePack.

– W naszym przekonaniu usługa FreePack jest rewolucją na polskim rynku hostingowym, a w związku z tym jesteśmy absolutnie przekonani, że najlepszym sposobem na jej wypromowanie jest oddanie tego zadania w ręce najbardziej zainteresowanych, czyli naszych klientów i potencjalnych klientów. Może to wyglądać na dość zaskakujący pomysł w branży technologicznej, ale wynika on wprost z tego, że produkt absolutnie broni się sam. SuperHost.pl jest jedyną profesjonalną firmą hostingową w Polsce, która oferuje taką usługę bez żadnych „haczyków” i „drobnych druczków”. Bezpłatne konta hostingowe mają tę samą infrastrukturę i jakość co pakiety premium – mówi Mateusz Hublewski, Marketing Manager SuperHost.pl.

– Darmowy hosting oznaczał do tej pory w zdecydowanej większości usługi słabej jakości, z wymuszonymi dodatkami w postaci reklam i nieprzystosowane do potrzeb biznesu. Tymczasem SuperHost.pl, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, oferuje całkowicie za darmo dużą wartość dla przedsiębiorców – dodaje Michał Jerzyk, prezes zarządu SuperHost.pl.

FreePack (http://superhost.pl/freepack/) powstał z myślą o kilkuosobowych firmach, przedsiębiorcach prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, właścicielach małych sklepów internetowych oraz osobach dopiero planujących założenie firmy. Przeznaczony jest dla użytkowników, którzy oczekują wysokiej jakości i bezpieczeństwa, ale mają nieduże potrzeby hostingowe i obawiają się niepotrzebnych kosztów. W ramach usługi otrzymują stabilne miejsce na stronę www i np. firmową skrzynkę e-mail we własnej domenie. SuperHost.pl udostępnia też możliwość prostego przejścia na pakiety o wyższych możliwościach, bez skomplikowanego przenoszenia plików czy ustawień.

Według badań, już samo posiadanie strony internetowej pozwala każdej firmie na dotarcie do nowych klientów i dostęp do bezpłatnej reklamy. Wielu przedsiębiorców obawia się jednak kosztów, z jakimi wiąże się utrzymywanie serwisu www. Dzięki udostępnianym przez SuperHost.pl za darmo narzędziom, w tym kreatorowi stron www z kolekcją 1500 szablonów graficznych, nawet osoby bez umiejętności z zakresu tworzenia serwisów internetowych mogą szybko i łatwo utrzymywać wizytówkę własnej firmy w Internecie. SuperHost.pl oferuje także rzadko spotykaną funkcję podpięcia własnej domeny, co jest niezbędne do budowania profesjonalnego wizerunku prowadzonej działalności.

– Co warte podkreślenia, FreePack nie jest formą czasowej promocji, jaką stosuje większość firm hostingowych. Usługa SuperHost.pl jest od początku do końca za darmo i użytkownik, któremu wystarczają jej parametry, może korzystać z niej bez końca – dodaje Michał Jerzyk. – Wzięliśmy na siebie ciężar pokazania konkurencji, że przy odpowiednim zaawansowaniu technicznym i odważnym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla klientów, można zaoferować wysokiej jakości usługi bez kilkusetzłotowych opłat. Internet jest dzisiaj niezbędny każdej firmie i często decyduje o sukcesie. SuperHost.pl obniżył właśnie barierę wejścia dla każdego podmiotu w Polsce do zera – podsumowuje prezes SuperHost.pl.

Usługa FreePack jest w całości oferowana w oparciu o zaawansowaną infrastrukturę płatną spółki SuperHost.pl, co powoduje, że jakość rozwiązania jest bardzo wysoka i nie jest obniżona w stosunku do klientów płatnych. Techniczną jakość zapewnia sieć ok. stu serwerów, redundantne łącza internetowe, rozwiązania antyspamowe, antywirusowe i backupowe, a także serwerownia zabezpieczona agregatem prądotwórczym i całodobowym nadzorem. Do dyspozycji użytkowników jest także helpdesk – specjaliści SuperHost.pl dostępni są 24 godziny na dobę i odpowiadają na każde zapytanie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu