Elegancja na talerzu, czyli smaczne gotowanie ze wstążką

Zwinięty w gniazdka makaron wstążki, we włoskiej kuchni dźwięcznie nazywany ‘fettuccine’, to jedna z najelegantszych form tego produktu, niezwykle efektownie prezentująca się na talerzu. Do swojej oferty wprowadziła go firma Makarony Międzybrodzkie, dając makaronowym smakoszom nowe okazje do kulinarnej przygody.

Makaron Gniazdka Wstążki to produkt z przebogatej oferty Międzybrodzkich Makaronów 4-jajecznych. Jego największą zaletą jest doskonały smak oraz konsystencja, uzyskane dzięki specjalnej recepturze oraz składnikom wysokiej jakości. Świeże jajka wbijane w trakcie produkcji wprost ze skorupki i mąka z twardej pszenicy durum sprawiają, że makaron Gniazdka Wstążki jest sprężysty, ma słoneczną barwę i aż dwukrotnie zwiększa swoją objętość podczas gotowania.

Międzybrodzkie Wstążki świetnie nadają się do różnego rodzaju makaronowych dań. Ugotowane al dente kształtne wstęgi makaronu fantazyjnie oplatają na talerzu delikatne mięsa i warzywa, doskonale smakują również z gęstymi sosami i lekkimi dipami. Produkt jest fantastyczną podstawą romantycznej kolacji, dużego spotkania w gronie przyjaciół oraz zdrowego obiadu dla całej rodziny.

Międzybrodzki Makaron 4-jajeczny Gniazdka Wstążki

  • Producent: Międzybrodzkie Makarony
  • Waga: 250 g
  • Cena: 2,80 zł
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu