Przejdź do treści

Panelowa „kropka na i”

Tagi:

Podczas budowy domu zwracamy szczególną uwagę na wiele elementów. To one przecież tworzą budowlaną układankę, jaką jest nasz wymarzony dom. A co jest przysłowiową „kropką nad i” w realizacji naszej inwestycji?

Harmonogram prac budowlanych dobiega końca. Ściany na swoim miejscu, okna i drzwi wstawione. Dachówki na dachu uwieńczają dzieło. Widać, że jesteśmy już o krok od momentu przeprowadzki. To z pewnością odpowiedni czas na to, aby zwinąć prowizoryczną siatkę z PCV wspartą na drewnianych palikach wokół działki i postawić piękne i solidne ogrodzenie. Jak wiemy wybór jest ogromny. Co więc wybrać?

Wszystko zależy od naszych upodobań i stylu w jakim jest nasz dom. Każdy styl w architekturze wymaga przecież konsekwencji.

W nowoczesnym budownictwie idealnie sprawdzi się ogrodzenie panelowe R-Fit firmy Legi. Piękna i prosta konstrukcja systemowych ogrodzeń pozwoli z łatwością dopasować je do naszej koncepcji. Głównymi zaletami takich systemów są z pewnością: łatwość montażu oraz szeroki wybór kształtów i kolorów. Brak wystających elementów, jak śruby czy nity sprawia, że są bezpieczne dla nas i naszych dzieci. Nie ma mowy o skaleczeniach o ostre, wystające elementy. Całość tworzy gładką linię, której nie zaburzają nieestetyczne mocowania. Same słupki takich systemowych rozwiązań są eleganckie już same w sobie. Możemy wykazać się własną inwencją twórczą dobierając np. ozdobne kule w różnych kolorach na szczycie słupka. To pozwoli nam jeszcze bardziej podkreślić ich wyjątkowy wygląd.

Zdarza się czasem, że teren wokół domu niestety nie zawsze jest idealnie równy. To przecież nie powód do kolejnych zmartwień. Możemy uczynić z niego atut, który wzbudzi sąsiedzką zazdrościć. W systemach panelowych Legi mamy do wyboru skośne kraty typu RS, które możemy równolegle montować w stosunku do podłoża. Na pierwszy rzut oka działkowe nierówności staną się wtedy wyjątkową zaletą naszej posesji.

Stawiając na solidność i bezpieczeństwo przy naszej budowlanej inwestycji możemy mieć pewność, że inwestycja w ogrodzenie panelowe okaże się przysłowiową „kropką na i”.

Cena:

  • Słupek R-Fit 1250 ocynkowany od 99,00 zł netto/szt.
  • Krata RM 1230 7/5/7 od 115,00 zł netto/szt.