Hurtowe organizowanie spotkań z TETA Rekrutacja

UNIT4 TETA udostępnia nową funkcjonalność w systemie TETA Rekrutacja, która umożliwia w danym procesie rekrutacyjnym zainicjowanie spotkań jednocześnie z wieloma kandydatami.

System TETA Rekrutacja jest dedykowany firmom, które posiadają zaawansowane potrzeby w zakresie zewnętrznych i wewnętrznych projektów rekrutacyjnych. Dzięki nowej funkcjonalności pracownicy działu HR odpowiedzialni za rekrutację w łatwy i szybki sposób mogą prowadzić szybką korespondencję seryjną (e-mail) z kandydatami.

Na formularzu „Organizowanie spotkania” użytkownik planuje spotkanie z kandydatami w określonym terminie i przedziale czasowym. Po podaniu daty rozpoczęcia spotkania i średniej ilości minut przypadających na rozmowę z jednym kandydatem, system sam wyznacza godzinę rozpoczęcia spotkania dla kolejnych kandydatów.

Na spotkania można zapraszać dowolną ilość kandydatów oraz specjalistów biorących udział w danym procesie rekrutacyjnym.

Po zaznaczeniu opcji wyślij powiadomienie, zarówno kandydaci jak i specjaliści otrzymują informację w przesłanym mailu o zorganizowanym spotkaniu rekrutacyjnym. Oprócz powiadomienia specjaliści mogą otrzymać wpis do kalendarza wraz z ustawionym przypomnieniem o spotkaniu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu