Franke: Szwajcarskie standardy na polskim rynku

Firma Franke Polska, polski oddział szwajcarskiego producenta systemów kuchennych, zlewozmywaków i baterii oraz urządzeń AGD, dołączyła do grona przedsiębiorstw uprawnionych do używania znaku towarowego swissstandards.pl.

Znak jakości swissstandards.pl przyznawany jest przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą (PSIG), na podstawie wnikliwej analizy przedsiębiorstwa, w tym raportów finansowych oraz rekomendacji klientów i partnerów firmy ubiegającej się o prawo do korzystania ze znaku.

O przyznanie znaku mogą wystąpić firmy, które dystrybuują towary wyprodukowane w Szwajcarii lub korzystające ze szwajcarskich licencji, szwajcarscy usługodawcy oraz firmy polskie rekomendowane przez swoich szwajcarskich kontrahentów.

Produkty oznaczone znakiem Swissstandards.pl wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością. Firmy uprawnione do posługiwania się znakiem dają ponadto gwarancję przestrzegania najwyższych standardów obsługi klienta oraz przyjętych zasad w obrocie gospodarczym. Znak Swissstandards.pl to przywilej, ale także zobowiązanie. Firmy, które zostały nim wyróżnione zobowiązują się do utrzymywania wysokich standardów i poddawania się regularnym kontrolom i niezależnym ekspertyzom.

Szwajcaria w Polsce cieszy się pozytywnym wizerunkiem kojarzonym z jakością, rzetelnością, solidnością, co przekłada się na zaufanie wobec szwajcarskich firm, produktów i usług przez nie oferowanych.  Szwajcarskie standardy stosowane w produkcji, zarządzaniu  są gwarancją dla klienta, że do jego rąk trafia produkt najwyższej jakości, wykonany z największą precyzją i dbałością o szczegóły,  w tym również zasad etyki biznesu. Szwajcarskość na rynku towarów i usług jest znaną i cenioną marką.

Dla Marka Szymańskiego, prezesa  zarządu Franke Polska  standardy propagowane przez swissstandards.pl  nie są  niczym nowym gdyż pokrywają się z wartościami, którymi od lat kieruje się jego firma w swojej działalności na polskim rynku.  Dzięki wysokiej jakości produktom, rzetelności i odpowiedzialności, Franke już od ponad 100 lat dostarcza systemy kuchenne do domów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu