Lato w słoiczku – Dżem wysokosłodzony z czarnych porzeczek Owocowa Rozkosz

Marka Owocowa Rozkosz zapewnia, że kubek gorącej herbaty z łyżeczką Dżemu wysokosłodzonego z czarnych porzeczek przekona każdego niedowiarka, że i zimą można spotkać lato – w kuchni.

To wyrób całkowicie naturalny, pełen świeżych, starannie wyselekcjonowanych owoców. Tajemnica tego odurzającego zmysły dżemu tkwi w tradycyjnej recepturze, która nie toleruje konserwantów, dodatków smakowych czy środków barwiących. To dlatego marka Owocowa Rozkosz od lat rozkochuje w sobie każdego, kto się z nimi zetknął – choćby przez chwilę. Dżem z czarnych porzeczek Owocowa Rozkosz nie tylko czaruje intensywnym aromatem i połączeniem lekko kwaskowatego smaku owoców z oszałamiającą słodyczą, ale także – dzięki niezwykłym wartościom odżywczym i energii ukrytej w nowoczesnym, miłym dla oka słoiczku – zbawiennie wpływa na zdrowie i odporność organizmu.

Seria dżemów wysokosłodzonych marki Owocowa Rozkosz dostępna jest w trzech smakach – z czarnych porzeczek, wiśniowym oraz truskawkowym. Sugerowana cena detaliczna za słoiczek o pojemności 340g wynosi ok. 4.50 zł .Co istotne, dżemy marki Owocowa Rozkosz oferowane przez firmę Scandic Food produkowane są w Polsce.

www.scandic-food.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu