Luty w Inca Play

Choć ferie już za nami, Inca Play ani myśli kończyć zimową zabawę. W najbliższych planach między innymi walentynkowa impreza dla dzieci i rodziców oraz wyprawa na tropikalną wyspę.

Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale także sposobność do wyrażenia bliskim i przyjaciołom, jak bardzo nam na nich zależy. Dlatego też z okazji tego święta Inca Play przygotowała dla wszystkich dzieci wspaniałą niespodziankę! W sobotę 11 lutego każdy mały gość Placu Zabaw będzie mógł, z pomocą animatorek, własnoręcznie wykonać oryginalny prezent walentynkowy dla rodzica bądź przyjaciela. Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo gier i zabaw, które rozweselą nawet największego ponuraka.

Niedługo potem, 25 lutego Inca Play przemieni się w tropikalną wyspę pełną żywych kolorów i beztroskiej zabawy. Mali i duzi, którym marzą się już wakacje w ciepłych krajach, będą zachwyceni. W środku zimy będą się mogli poczuć jak na hawajskiej plaży: tańczyć w rytmie letnich przebojów, popijając cytrusowy sok w cieniu palmy i bawiąc się do woli. Ponadto, każdy z małych gości placu zabaw będzie miał okazję wykonać dla siebie łańcuch z egzotycznych kwiatów.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu