City Interactive zajmuje 4 miejsce w rankingu Giełdowych Spółek Roku

Redakcja „Pulsu Biznesu”, przy pomocy specjalistów rynku kapitałowego, w 13 edycji swojego rankingu wyłoniła 10 najlepszych spółek giełdowych 2011 roku. City Interactive zajęło w nim wysokie 4 miejsce.

Miło nam poinformować, że nasza spółka została po raz kolejny wyróżniona przez środowiska biznesowe. Tym razem, w swoim rankingu docenił City Interactive Puls Biznesu. To nagroda za konsekwentne realizowanie swojej strategii rozwoju pomimo kryzysu. Oprócz tego firma otrzymała 3 miejsce w kategorii „Jakość produktów i usług” oraz „Perspektywa rozwoju”.

– Czujemy się wyróżnieni tak wysokim miejscem w tym plebiscycie. To odwzorowuje nasz rosnący potencjał do dalszego rozwoju, który zapoczątkował sukces gry Sniper: Ghost Warrior. Jesteśmy mile zaskoczeni i dumni, że tak dobrze postrzegają nas specjaliści rynku finansowego – powiedział Marek Tymiński, prezes i główny akcjonariusz City Interactive.

Zdaniem autorów rankingu miniony rok należał do menedżerów odważnych, którzy nie obawiają się ryzyka światowego kryzysu, doskonale znających się na branży w której działają i stanowczo realizujący przyjętą strategię rozwoju.

Giełdowa Spółka Roku to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking na rynku. Redakcja ,,Pulsu Biznesu” organizuje go z Instytutem Badawczym Pentor już od 13 lat. Wyboru spółki dokonuje 180 losowo wybranych maklerów, analityków i doradców inwestycyjnych reprezentujących domy i biura maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, inwestycyjne i powiernicze, departamenty kapitałowe banków oraz firmy konsultingowe. To ogromny walor tego sondażu, bowiem spółki giełdowe otrzymują cenną informację na temat postrzegania siebie przez animatorów rynku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu