Przejdź do treści

Black Red White otwiera salon w Ostrowie Wielkopolskim

Black Red White otwiera kolejny, 59. salon firmowy! Od 10 lutego największa polska grupa meblarska zaprasza mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i okolic na zakupy w nowym punkcie sprzedaży przy ul. Poznańskiej 44. Miłośnicy oryginalnego designu, funkcjonalnych rozwiązań i komfortowych wnętrz nie mogą ominąć tego adresu.

Na ponad 2 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej salonu zaprezentowany zostanie szeroki asortyment nowości i najpopularniejszych produktów z oferty Black Red White. Wśród bogatej gamy mebli i dodatków znaleźć można propozycje niezbędne w zagospodarowaniu pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Z ich pomocą aranżacja pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni, gabinetu oraz jadalni stanie się jeszcze prostsza. W nowym punkcie sprzedaży mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego i okolic będą również mieli możliwość nabycia mebli kuchennych – dostępnych od ręki oraz na indywidualne zamówienie.

Osoby odwiedzające salon Black Red White w Ostrowie Wielkopolskim mogą także liczyć na fachową obsługę i profesjonalne porady ekspertów. Pracownicy sklepu chętnie udzielą wskazówek w doborze odpowiednich mebli lub dodatków. Pomocne z pewnością okażą się przygotowane aranżacje wnętrz, dzięki którym klienci znajdą inspiracje i nowe pomysły na wystrój mieszkań zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

Otwarciu nowego punktu sprzedaży towarzyszy akcja promocyjna „Luty 2012”. Do końca miesiąca ceny na wybrane produkty zostaną obniżone nawet o 38% – to doskonała okazja do nabycia mebli i dodatków w promocyjnej cenie. Salon Black Red White w Ostrowie Wielkopolskim będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty w godzinach 10-14. Zapraszamy również na stronę www.brw.com.pl