Słoneczny Stok w Kielcach już stoi – trwają prace montażowe i instalacyjne

FB Marek Antczak, kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i domów w całej Polsce, zakończył kolejny etap inwestycji Słoneczny Stok w Kielcach. Dobiegły końca prace nad ostatnią kondygnacją budynku i widać już pełną bryłę obiektu.

Szacowana wartość pierwszej kieleckiej inwestycji dewelopera to 32 mln złotych. Budynek, który już dziś cieszy się dużym zainteresowaniem Kielczan, zostanie oddany do użytku w grudniu 2012 roku.

Mieszkańcy Kielc mogą regularnie obserwować postęp prac na osiedlu Słoneczny Stok. Inwestycja krok po kroku nabiera ostatecznego kształtu. Niedawno zakończono prace nad stropami ostatniej, czwartej kondygnacji i ścianami działowymi lokali. W chwili obecnej w budynku zakładana jest instalacja elektryczna, sanitarna i wentylacyjna. Trwa również montaż stolarki okiennej.

Sprzyjające warunki pogodowe jakie panowały do połowy stycznia pozwoliły nam na prężną pracę także w okresie zimowym. Wczesną wiosną będziemy pracować nad elewacją budynku oraz tynkami zewnętrznymi. Zakończenie ostatniej kondygnacji to ważny moment również dla naszych Klientów. Teraz dokładnie widać, jak będzie wyglądał budynek, mogą więc powoli wyobrażać sobie swoje przyszłe mieszkania – podsumowuje Marcin Antczak, Wice Prezes FB ANTCZAK.

Do wykończenia inwestycji będą wykorzystane najwyższej jakości materiały zapewniające wysoki standard techniczny mieszkań. Elementy silikatowe gwarantują wysoki komfort akustyczny, a zastosowany system wentylacji hybrydowej zadba o dobrą cyrkulację powietrza. Każda z pięciu klatek schodowych wyposażona będzie w cichobieżne windy przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Realizację czterokondygnacyjnego, eleganckiego budynku mieszkalnego, Firma Antczak rozpoczęła w kwietniu 2011 r. Obiekt jest usytuowany, przy ulicy Piłsudskiego, w sąsiedztwie osiedla Na Stoku. Nowoczesna inwestycja z wewnętrznym patio będzie składała się z 94 mieszkań. W sprzedaży znajdują się lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o zróżnicowanym metrażu (od 30 mkw do 79 mkw) i funkcjonalnym rozkładzie. Wszystkie mieszkania posiadają balkon (od 4 do 16 mkw.) Do dyspozycji mieszkańców będzie także poziom podziemny, gdzie usytuowane będą komórki lokatorskie oraz garaż.

Cieszę się, że nasza pierwsza inwestycja w Kielcach spotyka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta. Część naszych Klientów to mieszkańcy osiedla Na Stoku, którzy przywiązani są do okolicy, mają tu sąsiadów i znajomych, ale chcą zmienić mieszkanie na większe lub bardziej komfortowe. Wielu z nich kupuje też lokale z myślą o swoich bliskich – dzieciach lub rodzicach, których dzięki temu mogą mieć blisko siebie – dodaje Marcin Antczak.

Przyszli mieszkańcy „Słonecznego Stoku” będą mogli korzystać z zalet wewnętrznego patio, nadającego inwestycji atmosferę prywatności i ekskluzywności. Elegancki budynek będzie wyposażony w całodobowy monitoring oraz ogrodzenie z systemem domofonowym, które zapewnią spokój i bezpieczeństwo. Na parterze budynku znajdą się pomieszczenia usługowo – handlowe.

Teren, na którym powstaje budynek gwarantuje wygodną komunikację z centrum miasta oraz rozbudowaną infrastrukturę. W otoczeniu inwestycji znajdują się szkoły, basen, centra handlowe oraz wiele instytucji użyteczności publicznej.

Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” specjalizuje się w budowie wysokiej jakości mieszkań, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej, a także hal przemysłowo-magazynowych. Firma realizuje liczne inwestycje mieszkaniowe i budowlane w różnych regionach Polski, m.in. w Kaliszu, Kielcach, Warszawie oraz Poznaniu. Obecnie Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” zatrudnia ok. 250 wysoko wykwalifikowanych specjalistów branży budowlanej.

Za swoją działalność deweloper był wielokrotnie doceniany w konkursach branżowych. W 2011 roku został ponownie nagrodzony przez dziennik Puls Biznesu tytułem Gazeli Biznesu, a w styczniu 2012 roku został laureatem prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa. Firma zdobyła ponadto m.in. takie nagrody jak: Platynowe Wiertło, Mister Budownictwa, Złota Kielnia z różą. Posiada także certyfikaty: Solidnej Firmy, Przedsiębiorstwa Fair Play, Certyfikat Dewelopera. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu