Przejdź do treści

Park technologiczny MMC Brainville prowadzi kampanię informacyjną na stokach narciarskich Małopolski

Przez cały luty na stokach narciarskich w kurortach Małopolski narciarze i snowboardziści będą mogli poznać ofertę parku technologicznego MMC Brainville, który powstaje w Nowym Sączu.

Akcja informacyjna na stokach jest jednym z działań prowadzonych w ramach kampanii marketingowej parku technologicznego, którego oficjalne otwarcie odbędzie się we wrześniu 2012 roku.

Nie przypadkowo nowoczesny park technologiczny wybrał stoki narciarskie jako miejsce promocji swojej oferty.

– MMC Brainville w Nowym Sączu jest tworzone z myślą o ludziach z pasją do nowych technologii. Ma być to również miejsce, w którym każdy będzie mógł swobodnie realizować popularną obecnie ideę work-life balance (równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym). Umożliwia to lokalizacja parku w centrum Beskidu Sądeckiego, który jest wyjątkowo atrakcyjnym regionem turystycznym zarówno latem, jak i zimą – mówi Krzysztof Wnęk z MMC Brainville. – Rokrocznie Krynicę Zdrój w sezonie zimowym odwiedza bardzo wielu przedsiębiorców z całej Polski. Chcemy pokazać im, że miejsce wypoczynku może stać się dla nich również miejscem pracy na bazie najnowocześniejszych technologii –dodaje Krzysztof Wnęk.

Akcję informacyjną będzie wspierał samochód pełniący rolę mobilnego biura MMC Brainville (zdjęcie w załączniku). Na jego pokładzie wszystkie osoby zainteresowane projektem będą mogły poznać pełną ofertę parku. Mobilne biuro będzie można spotkać w Małopolsce i na Podkarpaciu, skąd głównie pozyskiwani będą klienci parku technologicznego w Nowym Sączu.

– Nasze mobilne biuro pozwala na rozmowę w dowolnym miejscu z przedsiębiorcami, naukowcami i młodymi ludźmi, którzy planują otworzyć swój biznes związany z branżą IT. Jest wyposażone w nowoczesny sprzęt prezentacyjny, który umożliwia pełną prezentację nowej infrastruktury (m.in. wirtualny spacer 3D) – mówi Krzysztof Wnęk, Prezes Zarządu MMC Brainville. – Naszym głównym celem jest pokazanie, że dobre i kreatywne firmy powinny działać razem oraz że pod dachem parku technologicznego można robić biznes szybciej i efektywniej – dodaje Krzysztof Wnęk.

Elementem kampanii promocyjnej MMC Brainville jest również teaser reklamowy zatytułowany „Zrób pierwszy krok”, który zachęca wszystkich pasjonatów nowych technologii high-tech do połączenia sił i do współpracy przy rozwijaniu nowych technologii – a platformą do takiej współpracy jest właśnie park technologiczny MMC Brainville. Teaser można obejrzeć w kinach w Brzesku, Nowym Sączu, Tarnowie oraz Rzeszowie.

Zapraszamy również do odwiedzenia odświeżonego konta MMC Brainville na Facebooku. W nowych zakładkach można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy, zarówno dotyczących oferty i korzyści, jakie daje zlokalizowanie biura w parku (zakładka „Dlaczego warto”), jak również związanych z atrakcjami turystyczno-przyrodniczymi, będącymi na wyciągnięcie ręki od MMC Brainville i stanowiącymi dowód na to, że mieszkańcy Nowego Sącza mogą w łatwy sposób zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym (zakładka „Po pracy”).

Dodatkowe korzyści z pracy w Nowym Sączu dostrzegają obecni najemcy MMC Brainville:

– Cała infrastruktura, która powstaje przy MMC Brainville, pomoże nam w tym, żeby prezentować i proponować naszym najlepszym i największym klientom nowoczesne projekty. Poza tym bardzo cenię sobie bliskość gór, w MMC Brainville pod tym względem będzie jeszcze lepiej niż na Śląsku, gdzie mieści się nasza siedziba główna, w porównaniu np. z Warszawą czy Poznaniem, czy nawet Wrocławiem. Oferta MMC Brainville w tym zakresie jest znacznie szersza – będziemy mogli organizować ski weekendy, zarówno dla siebie, jak i naszych partnerów – mówi Arkadiusz Patryas, wiceprezes Grupy i3D, która w MMC Brainville otwiera we wrześniu swoje nowe biuro.

MMC Brainville to innowacyjny park technologiczny IT budowany w Nowym Sączu. Jego celem jest ułatwianie i usprawnianie rozwoju firm, których działalność oparta jest na nowych technologiach. MMC Brainville to 12000 m2 powierzchni biurowej ze specjalistycznym zapleczem IT (laboratoria, serwerownie), ale także miejsce, gdzie każdy przedsiębiorca ma szansę otrzymać kompleksowe wsparcie działalności własnego przedsiębiorstwa. Budynek MMC Brainville zostanie oficjalnie otwarty we wrześniu 2012 roku.

Pośród firm, które podjęły już decyzję o zlokalizowaniu swojego biura MMC Brainville, są przedstawiciele zarówno dużych i działających od lat na rynku przedsiębiorstw (m.in. i3D, BCS Polska, Fritz Group), jak również młode, innowacyjne startupy.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 5.3 PO IG – Wspieranie ośrodków innowacyjności. „Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”. Wartość dofinansowania wynosi 94,9 mln zł.

Szczegółowe informacje na temat MMC Brainville znajdują się na www.brainville.pl.