Przejdź do treści

Medicover otworzył kolejną przychodnię w Krakowie

Od kilku dni mieszkańcy Krakowa i okolic mogą korzystać z usług medycznych Medicover w nowo otwartym Centrum Medicover, zlokalizowanym przy ulicy Bora Komorowskiego.

Placówka świadczy usługi w zakresie opieki ambulatoryjnej i diagnostyki, zapewniając pacjentom dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz licznych specjalistów. To już trzecie Centrum Medicover w stolicy Małopolski.

Placówka mieści się przy ul. Bora Komorowskiego 25B, w nowoczesnym budynku QUATTRO B. Zajmuje powierzchnię blisko 750 m2 i mieści 12 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich, oddzielnie wyodrębnioną część pediatryczną, gabinet zabiegowy, punkty pobrań i szczepień dla dorosłych i dzieci, gabinet USG, RTG a także gabinet przygotowawczy medycyny pracy. Pacjenci mogą liczyć na pomoc lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz ponad 30 lekarzy specjalistów, m.in. ginekologa-położnika, dermatologa, neurologa, laryngologa, okulisty, ortopedy i wielu innych. Centrum oferuje szeroki zakres badań diagnostycznych, w tym m.in. diagnostykę laboratoryjną, EKG spoczynkowe, audiometrię, USG, spirometrię.

„Nowo otwarte centrum medyczne to już trzecia, szerokoprofilowa przychodnia Medicover w Krakowie. A to jeszcze nie koniec naszych tegorocznych planów inwestycyjnych w Małopolsce, gdyż już w marcu planujemy otworzenie kolejnej placówki w Krakowie, tym razem zlokalizowanej przy ul. Podgórskiej” – mówi Paweł Kacprzyk, Prezes Medicover Sp. z o.o.

Nowa przychodnia Medicover czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00. Przy budynku znajduje się 30 miejsc parkingowych dedykowanych pacjentom tej placówki.

„Chcemy, aby wszystkie nasze centra medyczne miały jak najdogodniejszą lokalizację, by były komfortowe i wyposażone w najlepszej jakości sprzęt medyczny. Zależy nam, aby wszyscy pacjenci, w tym także osoby najmłodsze, czuli się u nas jak najlepiej, dlatego w nowym Centrum wydzieliliśmy specjalną część pediatryczną z kącikiem zabaw dla dzieci” – dodaje Paweł Kacprzyk.

Medicover w całej Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 29 szerokoprofilowych, Centrów Medicover w największych miastach Polski. Zatrudnia lekarzy wszystkich specjalności, wysoko wykwalifikowanych i z odpowiednim doświadczeniem. Posiada W ramach programu ‘Pacjent w Centrum Opieki’ każdy pacjent Medicover może wybrać swojego lekarza prowadzącego, który bezpośrednio współpracuje z pielęgniarkami pełniącymi rolę Koordynatorów Opieki. Lekarz prowadzący całościowo dba o zdrowie swoich pacjentów, a w razie potrzeby osobiście kieruje na konsultacje do odpowiednich specjalistów.