Przejdź do treści

DRUTEX organizuje konkurs fotograficzny

DRUTEX S.A., największy producent okien i drzwi w Europie ogłosił, że 1 lutego 2012 roku firma rozpoczęła konkurs fotograficzny „Przez nasze okna zawsze dobrze wyglądasz” skierowany zarówno do profesjonalistów, jak też amatorów fotografii, jednocześnie posiadaczy okien i/lub drzwi firmy DRUTEX.

Celem konkursu jest przedstawienie nietuzinkowych rozwiązań we współczesnej architekturze oraz funkcjonalności i walorów estetycznych stolarki jak też  wpływu okien i drzwi na całokształt aranżacji danego pomieszczenia lub budynku.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego aranżację wnętrza lub zewnętrza budynku wyposażonego w stolarkę DRUTEX. Fotografie mogą być zrobione każdym aparatem, poczynając od lustrzanek, a kończąc na telefonach komórkowych. Wykonane fotografie można przesyłać na adres marketing@drutex.com.pl

Zdjęcia mogą być przesyłane do 30 kwietnia br., przy czym konkurs jest rozstrzygany w odstępach miesięcznych, co oznacza, że w konkursie będzie aż trzech zwycięzców w trakcie trwania całego konkursu. Spośród najciekawszych zdjęć, wybierane zostaną więc trzykrotnie zwycięskie fotografie, których autorzy otrzymają nowoczesne aparaty fotograficzne marki Nikon D5100, a laureaci II i III miejsca otrzymają karty  pamięci o pojemności 16 GB.

Jury złożone z przedstawicieli firmy DRUTEX będzie oceniać zdjęcia pod względem ich oryginalności, estetyki i wyeksponowania stolarki okiennej i drzwiowej wyprodukowanej przez DRUTEX jak również kreatywności oraz technicznej realizacji pomysłu. Cenne będą te fotografie, które pozwalają zapomnieć o pogodzie za oknem i przenieść się w słoneczną rzeczywistość  pełną ciepła, pozytywnej energii i radości.

Najwyższa liczba punktów zostanie przyznana najbardziej ciekawym, ekscytującym zdjęciom, które w najlepszy sposób pokażą wyjątkowe walory okien i drzwi firmy DRUTEX.

„Szukamy fotografów i amatorów fotografii, którzy potrafią stworzyć zdjęcia o wyjątkowych wrażeniach artystycznych, wyeksponować piękno stolarki oraz jej walory i znaczenie w mieszkaniu. Zdjęcia, które zdobędą nagrodę będą odznaczać się zarówno kreatywnością jak i świadomą kompozycją. Mamy nadzieję, że konkurs spotka się z zainteresowaniem wszystkich fanów naszej stolarki, zarówno tych, którzy są profesjonalnymi fotografami jak i tych, którzy swoją przygodę z fotografią zaczną właśnie od zrobienia zdjęcia naszym produktom. Wierzę, że dla wszystkich konkurs będzie świetną zabawą.” – powiedziała Agnieszka Zagdan, Specjalista ds. marketingu w DRUTEX S.A.

Konkurs organizowany jest dla ludzi z fantazją, którzy odnajdują przyjemność w robieniu zdjęć pokazujących wnętrza oraz ciekawe kombinacje zabudowy z zewnątrz budynku i którzy doceniają stolarkę DRUTEX. Wszystkie zdjęcia będą publikowane w galerii na www.drutex.eu. Firma nie wprowadza żadnych ograniczeń co do zawartości zdjęcia, zaś podkreśla, że pomysłowość i fantazja są mile widziane.