„Godziny dla rodziny” startują w Centrum Handlowym Osowa

W sobotę 11 lutego 2012 roku w godzinach 13:00-17:00 w zlokalizowanym w Gdańsku Centrum Handlowym Osowa rusza akcja „Godziny dla Rodziny” – cykl jedenastu weekendowych eventów skierowanych zarówno do dzieci, jak i ich rodziców. Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem „Poczytaj mi mamo”.

„Godziny dla rodziny” to pierwsza taka inicjatywa w Gdańsku, stworzona z myślą o weekendowych wizytach w galeriach handlowych. Akcja ma charakter rozrywkowo-edukacyjny. Eventy odbywają się raz w miesiącu, zawsze w drugą sobotę miesiąca. Hasłami przewodnimi zaplanowanych spotkań będą m.in.: „Morskie opowieści”, „Warsztaty twórczości”, „Święto słodyczy” czy „Sport to zdrowie”.

W czasie pierwszego eventu w ramach cyklu „Godziny dla rodziny”, który odbędzie się 11 lutego 2012 roku, Centrum Handlowe Osowa odwiedzi Kubuś Puchatek. Miś wraz z przyjaciółmi zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i nauki. W tym dniu zarówno na najmłodszych, jak i ich rodziców czekać będzie szereg atrakcji, m.in.: konkurs recytatorski, spotkanie ze znanym pisarzem i podróżnikiem Panem Romualdem Koperskim, porady logopedy, warsztaty teatralne, wspólne czytanie książek czy kącik zabaw dla maluchów.

„Akcja Godziny dla rodziny powstała w celu urozmaicenia czasu spędzonego przez rodziny na weekendowych zakupach. Zaplanowane eventy to nie tylko rozrywka na wysokim poziomie, ale także możliwość zdobycia nowej, przydatnej wiedzy. Uatrakcyjniając ofertę centrum wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Chcemy, aby CH Osowa było nie tylko miejscem zakupów, ale także spędzania wolnego czasu w sposób ciekawy i kreatywny” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

W ramach akcji „Godziny dla rodziny” zostanie uruchomiony program lojalnościowy, będący formą uhonorowania klientów, którzy zdecydowali się spędzić swój wolny czas w Centrum Handlowym Osowa. Do zebrania jest łącznie 11 pieczątek – 1 pieczątka za udział w jednym evencie. Po zakończeniu cyklu 11 spotkań zostanie ogłoszony konkurs na najciekawsze hasło dotyczące minionych imprez. Trzy rodziny, które uzbierają największą liczbę pieczątek oraz wymyślą najlepszy slogan otrzymają fantastyczne nagrody, natomiast autorzy wszystkich pozostałych propozycji – nagrody pocieszenia.

Poniżej prezentujemy program najbliższego eventu „Poczytaj mi mamo”:

13.00 uroczyste rozpoczęcie imprezy

13.15 pierwsze spotkanie z logopedą – warsztat „Gimnastyka buzi i języka”

13.35 spotkanie ze znanym pisarzem i podróżnikiem – Panem Romualdem Koperskim

14.10 warsztat teatralny dla dzieci „Teatr nie jest nudny”

14.35 malowanie twarzy, zabawa przy kolorowej rzutnicy

15.00 wspólne czytanie książki Kubuś Puchatek

15.25 drugie spotkanie z logopedą – warsztat „Gimnastyka buzi i języka”

15.45 malowanie twarzy, zabawa przy kolorowej rzutnicy

16.05 warsztat teatralny dla dzieci „Teatr nie jest nudny” cz. II

16.30 konkurs recytatorski

16.55 podsumowanie zabawy, pożegnanie z gośćmi, zaproszenie na kolejne spotkanie

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu