Portal www.lamode.info wspiera talenty

Portal modowy WWW.LAMODE.INFO prezentuje pierwszą autorską sesję zdjęciową zrealizowaną przez kreatywny zespół LAMODE.INFO przy współpracy ekspertów marki Estée Lauder oraz JAGA HUPAŁO Born to Create. Hasłem przewodnim projektu jest „Basic Sins”, a inspiracją do powstania poszczególnych zdjęć była tajemnicza, nacechowana religijnymi wpływami sztuka prerefaelitów. Produkcja sesji odbyła się we wnętrzach Studia Tęcza. Celem projektu jest promocja młodych twórców poprzez umożliwienie im stworzenia własnego portfolio we współpracy z profesjonalistami.

Tematem przewodnim pierwszej autorskiej sesji portalu WWW.LAMODE.INFO jest motyw siedmiu grzechów głównych, który został zinterpretowany w opozycji do standardowych projekcji grzechu. Przedstawienie artystyczne tematu poprzez zastosowanie ciepłej, pastelowej kolorystyki nadającej kreacjom miękkości i delikatności oraz odpowiednie wykorzystanie oświetlenia podkreśla dyskrecję w jakiej główna tematyka została ujęta. W efekcie interpretacja jest zaskakująca i niekonwencjonalna – co doskonale odzwierciedla charakter serwisu WWW.LAMODE.INFO.

Za koncepcję i kreację sesji zdjęciowej odpowiedzialny był Jakub Pleśniarski z LAMODE.INFO, stylizację – Kamila Picz, makijaż – Dariusz Kotarski (Estée Lauder), fryzury – studio Born to Create Jaga Hupało. Przed obiektywem stanęli Karolina Rzepa z Mango Models oraz Przemysław Krajewski z Rebel Models.

Celem projektu autorskich sesji zdjęciowych WWW.LAMODE.INFO jest promocja młodych twórców poprzez umożliwienie im stworzenia własnego portfolio we współpracy z profesjonalistami. Wszystkich zainteresowanych kooperacją z serwisem przy kolejnych sesjach zapraszamy do kontaktu pod adresem karolina.kucharska@lamode.info.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu