Przejdź do treści

LUG S.A w II etapie konkursu Złota Strona Emitenta 2011

LUG S.A. – notowany na NewConnect, jeden z największych producentów opraw oświetleniowych w Polsce – zakwalifikował się do II etapu konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych: Złota Strona Emitenta (ZSE). Spółka nominowana jest w kategorii emitentów rynku NewConnect.

Strona LUG S.A. nieprzerwanie od 2009 roku oceniania jest przez inwestorów i jury ZSE bardzo wysoko. Również badana w konkursie jakość i szybkość komunikacji z inwestorami plasuje relacje inwestorskie spółki w czołówce klasyfikacji.

– „W 2009 roku zostaliśmy laureatem konkursu Złota Strona Emitenta, zaś rok później znaleźliśmy się  w gronie finalistów. Cieszymy się, że już po raz trzeci zakwalifikowaliśmy się do II etapu. Otrzymujemy sygnały, że odświeżony serwis bardzo podoba się inwestorom dlatego mamy nadzieję, że uda się nam zdobyć nagrodę.” – mówi Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG S.A.

Na początku listopada 2011 roku LUG S.A. wdrożył na swojej stronie internetowej nowoczesny serwis relacji inwestorskich.

„Bardzo dbamy o stronę internetową, która jest naszą wizytówką i ważnym źródłem wiedzy dla akcjonariuszy. Postanowiliśmy ułatwić im poruszanie się w serwisie, odświeżając stronę pod kątem graficznym i wprowadzając nowe narzędzia, m.in. kalkulator zwrotu z inwestycji i nowe wykresy notowań. Serwis korzysta z najnowszej technologii w zakresie zarządzania treścią, a najciekawsze treści mogą być udostępniane w serwisie społecznościowym Facebook.” – tłumaczy Monika Bartoszak, Kierownik ds. relacji inwestorskich LUG S.A.

Nową odsłonę serwisu relacji inwestorskich spółki LUG S.A. można zobaczyć pod adresem www.lug.com.pl

Drugi etap konkursu Złota Strona Emitenta 2011 polegać będzie na wyłonieniu po 3 nominatów w każdej z 5 kategorii. Dokona tego jury konkursowe, złożone ze specjalistów w 9 dziedzinach, po 4 osoby z każdej dziedziny. Każdy członek jury ocenia stronę w obrębie swojej specjalności w skali od 0 do 10 punktów. Wśród kryteriów oceny są takie czynniki jak: innowacyjność, przejrzystość, intuicyjność i ergonomia strony oraz opinia inwestorów.