Wyróżnienie dla PayLane w ogólnopolskiej edycji konkursu „Krajowych Liderów Innowacji i Rozwoju 2011”

PayLane otrzymało wyróżnienie w ogólnopolskim etapie konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2011”. Fundacja Innowacji i Rozwoju przyznała firmie wyróżnienie w kategorii „Wizjoner IT – Firma mikro”.

Wcześniej PayLane wywalczyło tytuł „Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju – 2011” w województwie pomorskim. Wyróżnienie odebrał Dyrektor Zarządzający PayLane – Karol Zielinski:

Wyróżnienie PayLane w skali ogólnokrajowej jest dla nas potwierdzeniem, że innowacyjne podejście do działań w sektorze IT jest doceniane. Nie tylko przez naszych klientów i partnerów, ale także przez niezależne instytucje, takie jak jury konkursu Krajowych Liderów Innowacji i Rozwoju. Chcemy, by nasze usługi były nie tylko profesjonalne, ale także podążały za zmieniającym się rynkiem oraz potrzebami klientów.

Nagrody za ogólnopolski etap konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” zostały rozdane 26.01.2012 r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z całej Polski. Gali przyznania nagród towarzyszył panel dyskusyjny „Innowacyjność w kontekście obecnej sytuacji gospodarczej”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu