FachowyWykonawca.pl – nowa odsłona i sukces na Budmie

Wydawnictwo Publikator – specjalista w dziedzinie prasy o charakterze budowlanym, wykończeniowym oraz dekoracji wnętrz wprowadza na rynek bezpłatny magazyn FachowyWykonawca.pl. To nowa odsłona dobrze znanego na rynku czasopisma dedykowanego wykonawcom – Fachowy Wykonawca.

Gazeta skierowana jest do wszystkich, którzy budując i remontując poszukują informacji o dostępnych na rynku polskim rozwiązaniach, technologiach, nowościach produktowych. Oprócz prezentacji nowości czytelnicy znajdą tu także praktyczne porady dotyczące samodzielnego przeprowadzenia prac remontowych. Magazyn został opracowany w ten sposób, by korzyści z prezentowanych w nim treści mieli zarówno inwestorzy indywidualni, jak i wykonawcy. Dlatego też oprócz prezentacji najnowszych trendów w wykończeniu wnętrz informujemy o wszelkich działaniach producentów, dotyczących szerokiej grupy wykonawców – szkolenia, imprezy branżowe, nowości, programy lojalnościowe i inne.

– FachowyWykonawca.pl to nowa jakość na rynku prasy budowlanej – mówi Bartosz Bezubik, wiceprezes wydawnictwa Publikator. Wszelkie zmiany są wynikiem konkretnych rozmów, jakie prowadziliśmy z przedstawicielami branży. W zeszłym roku zapytaliśmy naszych czytelników i użytkowników serwisu www.fachowywykonawca.pl, jakiego pisma na rynku brakuje, jakie treści są dla nich najważniejsze i jaka forma podawcza będzie najlepsza. Po podsumowaniu otrzymanych opinii stworzyliśmy magazyn, który jest ich wypadkową.

FachowyWykonawca.pl – atuty pisma

Od początku 2012 roku FachowyWykonawca.pl stał się pismem darmowym, dostępnym w 113 punktach sprzedaży na terenie całego kraju (hurtownie, markety budowlane). Ponadto pismo będzie kolportowane podczas szkoleń dla wykonawców, seminariów branżowych i targów. Nakład zwiększony do 30 tys. sztuk pozwala na swobodne dotarcie do przedstawicieli zainteresowanej grupy, którą stanowią klienci oraz pracownicy ww. sklepów, wykonawcy robót budowlanych, remontowych i wykończeniowych, uczniowie szkół budowlanych i inwestorzy indywidualni. Duży format gazety pozwala również na zmieszczenie dużej ilości fachowych informacji, a także większą przestrzeń reklamową. Na tym jednak nie koniec! Każde wydanie FachowegoWykonawcy.pl będzie również dostępne w postaci e-booka, który będzie można pobrać w serwisie www.fachowywykonawca.pl. Dodatkowo wspomniany e-book zostanie każdorazowo rozesłany do bazy firm wykonawczych, która obecnie liczy 3 tys. odbiorców.

Sukces na targach Budma 2012

Premiera nowej odsłony magazynu FachowyWykonawca.pl miała miejsce na tegorocznej edycji targów Budma. Pismo zostało zaprezentowane zarówno podczas oficjalnej konferencji prasowej, jak i w trakcie indywidualnych spotkań z przedstawicielami firm biorących udział w Imprezie. Pozytywna reakcja na zmiany, jakie zaszły w gazecie, przeszła oczekiwania nawet jej twórców. Głos branży był jednoznaczny – to najlepszy ruch na rynku prasy branżowej, jaki można było zrobić. Potwierdzeniem niech będą słowa jednego z producentów chemii budowlanej:

– Zmiana formuły wydawniczej „Fachowego wykonawcy” z pewnością przyczyni się do lepszego dotarcia do grupy docelowej – mówi Iwona Bolt z firmy Flügger. Bezpłatny charakter gazety i jej dostępność w miejscach sprzedaży produktów budowlanych i wykończeniowych stanowi w tej chwili jej niewątpliwy atut. Z perspektywy producenta to dobra wiadomość, bo zyskuje pewność, że informacje o jego produktach trafią bezpośrednio do wybranego odbiorcy, a nie będą zalegać na półkach salonów prasowych. Właściciele punktów sprzedaży zyskają również, ponieważ ich klienci na miejscu znajdą fachowe informacje, co do specyfiki oferowanych przez nich produktów.

Odważnie w przyszłość

FachowyWykonawca.pl jest praktycznym przewodnikiem dla każdego, kto zmaga się z pracami budowlanymi, remontowymi, modernizacyjnymi. Zapraszamy więc wszystkich przedstawicieli branży budowlanej do owocnej współpracy, wynikiem której będzie możliwie najlepsza i najbardziej oczekiwana przez Państwa gazeta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu