Wirtualne czwartki z technologiami Microsoft

Inwestowanie firm w nowoczesne technologie buduje przewagę konkurencyjną na rynku i przynosi wymierne zyski. Aby ułatwić dostęp do informacji o najnowszych rozwiązaniach IT dla biznesu, Microsoft zaprasza na cotygodniowe, bezpłatne spotkania z udziałem ekspertów. Wirtualne warsztaty są adresowane dla firm średniej wielkości i dużych przedsiębiorstw.

Polskie firmy chcą się rozwijać i inwestować w nowe technologie, ponieważ widzą w nich szanse na wzrost efektywności i budowanie przewagi konkurencyjnej. Jednak zdobycie wiedzy na temat najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań wymaga wiele czasu. W dzisiejszym zabieganym świecie, przedstawiciele polskich przedsiębiorstw często nie mogą sobie pozwolić na myślenie o skomplikowanych kwestiach informatycznych i uczestnictwo we wszystkich branżowych konferencjach i seminariach, ponieważ odciągałoby to ich od tego, co najważniejsze – czyli prowadzenia biznesu. Dlatego Microsoft, mając na uwadze oszczędność czasu swoich klientów i zapewnienie im elastycznych, wygodnych form kontaktu, oferuje bezpłatne, wirtualne spotkania ze swoimi specjalistami z różnych dziedzin.

Podczas godzinnych spotkań online, odbywających się w każdy czwartek o godzinie 11:00, podejmowane są tematy dotyczące zarówno nowych technologii, jak i programów licencyjnych, czy korzyści z wdrażania oferowanych rozwiązań. Omawiają je w przystępny, przejrzysty sposób dedykowani do poszczególnych tematów specjaliści Microsoft, którzy spotykają się z klientami na co dzień, więc znają problemy z jakimi borykają się firmy w Polsce i rozumieją ich oczekiwania wobec rozwiązań technologicznych.

„Zadowolenie klientów jest warunkiem dobrze funkcjonującego biznesu. Dlatego też na bieżąco wsłuchujemy się w opinie i sugestie, jakie otrzymujemy, weryfikujemy i analizujemy komentarze zawarte w ankietach. Efektem takich analiz jest między innymi program wirtualnych spotkań, który ma za zadanie pomagać firmom korzystającym z naszych rozwiązań, w elastyczny sposób poszerzać wiedzę, maksymalizować wykorzystanie potencjału technologii Microsoft i stawać się coraz bardziej konkurencyjnym na rynku. Od naszych klientów wiemy, że cieszy ich fakt większej dostępności specjalistów z Microsoft. Program spotkań jest stale udoskonalany i dopracowywany tak by jeszcze lepiej odpowiadał na potrzeby naszych klientów.” – powiedział Robert Buriak, dyrektor sprzedaży do segmentu klientów korporacyjnych w Microsoft.

Spotkania mają charakter interaktywny. Specjaliści nie tylko prowadzą prelekcję, ale też występują w roli partnera klientów, omawiają określone scenariusze biznesowe, odpowiadają na zadawane pytania i prezentują możliwe rozwiązania problemów biznesowych. Dodatkowo, z myślą o wygodzie słuchaczy, spotkania są nagrywane. Osoby które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu na żywo bądź chciałyby wrócić do omawianych kwestii, mogą je w każdej chwili obejrzeć na stronie internetowej:

http://www.microsoft.com/poland/wirtualnespotkania/archiwalnespotkania.aspx.

Tematy warsztatów wybierane są na podstawie pytań jakie docierają do Microsoft oraz wzmożonego zainteresowania klientów danym zagadnieniem w określonym momencie. Podejmowane są również tematy gorące, dotyczące np. produktów premierowych.

Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja uczestnictwa.

Zachęcamy do zapoznania się z tematyką nadchodzących spotkań oraz rejestracji na stronie: http://www.microsoft.com/poland/wirtualnespotkania/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu