Walentynki w Galerii Twierdza w Zamościu

1 lutego 2012 roku rozpoczyna się wyjątkowy konkurs przygotowany przez centrum handlowe Galeria Twierdza w Zamościu z okazji zbliżających się Walentynek. Konkurs potrwa do 14 lutego, a nagrodą główną będzie romantyczna wycieczka do Paryża dla dwóch osób.

Ponadto Galeria Twierdza zachęca zakochanych do spędzenia walentynkowego wieczoru w jednej z niedawno otwartych nowych restauracji.

W walentynkowym konkursie mogą wziąć udział wszystkie pełnoletnie osoby, które w dniach od 1 do 14 lutego 2012 roku dokonają zakupu za kwotę minimum 50 złotych w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym w Galerii Twierdza. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie smsa o treści GALERIA na numer 7043 oraz odpowiedź na pytanie, które zostanie odesłane do nadawcy. Uczestnicy konkursu muszą również zachować oryginalny paragon za dokonane zakupy. Nagrodę główną, którą jest wycieczka autokarowa do Paryża dla dwóch osób, otrzyma osoba, która swoją odpowiedź wyśle najszybciej. Dla kolejnych dziesięciu osób Galeria Twierdza przygotowała nagrody pocieszenia. Będą to vouchery dla par na wspólny relaksujący masaż Tactu Therapy w ARTIS HOTEL&SPA. Przez cały okres trwania konkursu, klienci dokonujący zakupów w sklepach na terenie galerii będą otrzymywać ulotki informujące o zasadach akcji i nagrodach, które można wygrać. Informacje o konkursie znajdą się też na plakatach i bilboardach na terenie centrum handlowego oraz na ulicach Zamościa. Szczegółowy regulamin walentynkowego konkursu można znaleźć na stronie www.galeriatwierdzazamosc.pl.

Konkurs to nie jedyny powód, dla którego warto zaplanować świętowanie dnia zakochanych w Galerii Twierdza. Tych, którzy w walentynkowy wieczór chcą wybrać się na romantyczną kolację, centrum handlowe zachęca do odwiedzenia jednej z czterech niedawno otwartych w strefie gastronomicznej restauracji. Miłośnicy włoskiej kuchni i śródziemnomorskiego klimatu z pewnością chętnie odwiedzą restaurację Siciliano, która oferuje pyszną pizzę, lekkie pasty czy lasagne, a także aromatyczną włoską kawę i wino. Osoby lubiące bardziej orientalne potrawy Galeria Twierdza zaprasza do Efez Döner Kebab, gdzie znajdą oryginalne tureckie dania przygotowywane w oparciu o tradycyjne receptury. Natomiast fani kuchni amerykańskiej mogą wybrać się do restauracji Broaster Chicken i skosztować znanych i lubianych za oceanem soczystych kurczaków przygotowanych w specjalnym piecu ciśnieniowym i podawanych w wyjątkowej firmowej marynacie. Osobom, które dodatkowo pragną osłodzić sobie dzień zakochanych, z pewnością przypadnie do gustu lodziarnio-czekoladziarnia Choice oferująca pyszną belgijską czekoladę, ręcznie robione pralinki o różnorodnych, niejednokrotnie zaskakujących smakach i wyśmienite lody. Wszystkie produkty oferowane przez Choice wytwarzane są z naturalnych składników i robione na oczach klientów. Zakochani będą więc nie tylko mogli skosztować wyjątkowych słodkości, ale także przyjrzeć się pracy cukierników.

„Serdecznie zapraszamy wszystkich do Galerii Twierdza na szalone walentynkowe zakupy i zachęcamy do udziału w naszym konkursie. Kupując prezent dla ukochanej osoby, można nie tylko wybrać wspaniały upominek, ale też wygrać atrakcyjne nagrody, w tym wycieczkę do Paryża, które sprawią, że święto zakochanych będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. W Walentynki polecamy również spędzenie romantycznego wieczoru w jednej z naszych restauracji lub kawiarni. Jestem przekonana, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie” – powiedziała Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu