Przejdź do treści

Polsat Crime & Investigation Network® na platformie n od 1 lutego

Polsat Crime & Investigation Network®, jeden z flagowych kanałów  wiodącej spółki medialnej A+E Networks™ UK, efekt współpracy z Cyfrowym Polsatem, z początkiem lutego poszerzy pakiet „kultura, nauka, świat” na platformie n.

Kanał zabiera widzów w podróż do świata zbrodni, otwierając przed nimi drzwi laboratoriów kryminalnych, policyjnych archiwów i sal sądowych. Widz staje się częścią śledztwa i razem z policyjnymi inspektorami odkrywa tajemnice stojące za najsłynniejszymi zbrodniami i życiem niesławnych przestępców. Widzowie na własne oczy mogą przekonać się, jak organy ścigania wykorzystując techniki detektywistyczne i narzędzia diagnostyczne, doprowadzają do rozwiązania skomplikowanych śledztw.

Propozycja programowa kanału dokumentalnego Polsat Crime & Investigation Network® jest bogata i zróżnicowana. W serialu „48 godzin” ukazana została wytężona praca detektywów z wydziału zabójstw podczas kluczowych pierwszych dwóch dób od podjęcia śledztwa. W każdym z nowych odcinków śledczy prowadzą szaloną walkę z czasem, by znaleźć sprawców morderstw.

Historie legendarnych mafijnych bossów, którzy bezwzględnie i po trupach budowali kariery realizując swą własną wersję amerykańskiego snu pokazuje produkcja „Mafiosi”.

W ramówce jest także budzący emocje serial dokumentalny „Kobiety, które zabijają” zajmujący się przypadkami morderstw popełnionych przez kobiety, analizując przyczyny i motywy ich działania. Co popchnęło prowadzące pozornie zwyczajne kobiety do tak wielkiego zła?

Crime & Investigation Network został uruchomiony w Polsce dwa lata temu w marcu 2010 roku. Więcej informacji na stronie crimeinvestigation.pl oraz facebook.com/pl.CrimeandInvestigation.