Przejdź do treści

Oprogramowanie ERP na Targach Meble Polska 2012

Już za miesiąc na poznańskich targach dla branży meblowej Graphcom zaprezentuje system IT klasy ERP dla firm meblarskich.

Z uwagi na duże zainteresowanie ze strony rynku meblowego w Polsce zdecydowaliśmy się wystawić z ofertą na najbliższej edycji Targów Meble Polska 2012. Na imprezie targowej chcemy pokazać jakie korzyści płyną z wdrożenia oprogramowania ERP. Wzrost przychodów, spadek kosztów, oszczędności roboczogodzin w trudnych i niepewnych czasach są na wagę złota – mówi Tomasz Krause, Prezes Zarządu Graphcom Sp. z o.o.

Do kluczowych zalet wdrożenia systemów ERP w przedsiębiorstwach meblarskich możemy zaliczyć poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa, zmniejszenie czasochłonności obsługi klienta, prowadzącą do oszczędności rzędu tysięcy roboczogodzin rocznie i uzyskanie oszczędności finansowych liczonych w setkach tysięcy złotych oraz usprawnienie procesów produkcji i gospodarki magazynowej.

Dzięki wielu implementacjom systemu informatycznego ERP u klientów z branży meblowej, posiadamy niezbędne doświadczenie i know-how.. Proces wdrażania systemu IT rozpoczyna się analizą tzw. Audytem korzyści, na podstawie którego podejmowane są dalsze kroki i decyzje – kontynuuje Tomasz Krasue, Prezes Zarządu Graphcom Sp. z o.o.

Targi Meble Polska 2012 odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-8.03.2012 roku. Jest to największa impreza targowa dla branży meblowej w Polsce.