Przejdź do treści

MUNOLUDY 2011 – nagrody polskiej sceny klubowej

Ruszył plebiscyt na najlepszych przedstawicieli klubowego i festiwalowego roku 2011, organizowany przez serwis Muno.pl. MUNOLUDY, nagrody polskiej sceny klubowej, to ważne wyróżnienie w muzycznym świecie.

W najbliższych tygodniach rozstrzygnie się, kto rządzi na polskiej scenie klubowej. Wiodący polski serwis z muzyką klubową, MUNO.PL wręczy MUNOLUDY za ubiegły sezon artystyczny. Będzie to dowód uznania za dokonania i pracę wykonaną przez artystów, organizatorów festiwali, właścicieli i managerów klubów oraz wszelakich miejscówek w całym kraju w roku 2011. Niestandardową kategorią są Festiwale Europa.

Począwszy od 30 stycznia 2012 roku w największym klubowym podsumowaniu roku 2011 każdy może oddać swój głos w 7 kategoriach: Klub Roku Polska, Artysta Roku Polska / Zagranica, Festiwal Roku Polska / Europa, Muno Podcast Roku oraz Miejscówka Roku Polska. Biorąc udział w głosowaniu można wygrać muzyczne nagrody, m.in. karnety na festiwale, płyty, torby, gadżety Muno.

– Oddając głos można docenić swoich ulubionych artystów oraz lokale, które zasługują na tak ważne wyróżnienie – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny organizatora plebiscytu, serwisu MUNO.PL – Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają od nas wyjątkowe statuetki MUNOLUDY ROKU 2011. W ten sposób chcemy wynagrodzić trud artystów i ludzi związanych z klubowym światem – dodaje A. Kubaczewski.

Swoje głosy można oddać na www.muno.pl poprzez specjalnie przygotowaną ankietę. Również na Facebook’u, w specjalnej zakładce MUNOLUDY 2011, można wybrać najlepszych. Głosowanie potrwa do 17 lutego 2012. Ogłoszenie wyników pojawi się do 22 lutego na stronie www.muno.pl