Develey idzie z WALK PR

Develey, znany producent delikatesowych sosów zimnych i musztard, wybrał agencję WALK PR do obsługi komunikacyjnej marek Develey, Tabasco® i Kikkoman®. W zakres działań zleconych WALK PR wchodzi komunikacja produktowa, wewnętrzna, kryzysowa i obsługa wydarzeń specjalnych. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Develey to firma założona w Niemczech w 1845 roku, która na polskim rynku obecna jest od 1995 roku. W ostatnich latach marka zdobyła pozycję jednego z najbardziej liczących się producentów musztard i delikatesowych sosów zimnych. W Polsce obok produktów własnych oraz produkowanych dla klientów, do których należy m.in. McDonald’s, Develey zajmuje się również dystrybucją marek Kikkoman® i Tabasco®.

WALK PR jest częścią dynamicznie rozwijającej się, niezależnej, polskiej grupy marketingowej WALK. W ramach WALK funkcjonuje obecnie pięć business unitów: WALK PR – zajmujący się komunikacją PR, WALK Social Media – prowadzący projekty społecznościowe, WALK Creative – odpowiadający za kreację ATL/BTL/Interactive, WALK Design – przygotowujący projekty z zakresu CI, packagingu oraz tworzenia nowych marek oraz WALK Events – specjalizujący się w field marketingu i eventach. Dodatkowe informacje na temat WALK można znaleźć na stronie www.walk.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu