CBRE ogłasza nowego dyrektora zarządzającego na Słowacji

Firma CBRE ogłasza, że Tomas Hegedus został Dyrektorem Zarządzającym biura na Słowacji. Tomas zastąpił Joerga Kreindla, który został mianowany Dyrektorem agencji nieruchomości biurowych oraz reprezentacji najemców na region Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

Tomas Hegedus posiada duże doświadczenie na rynku nieruchomości. Od 2004 roku pełnił funkcję Dyrektora Generalnego w firmie deweloperskiej PHVH Solutions. Obowiązki Dyrektora Zarządzającego CBRE na Słowacji obejmie od 1 lutego 2012.

CBRE utworzyła swój oddział na Słowacji w 2005 roku, gdzie pod kierownictwem Joerga Kreindla była pierwszą nieruchomościową firmą doradczą w tym kraju. Obecnie firma, z siedzibą w Bratysławie, zatrudnia 45 osób i oferuje usługi doradcze w zakresie pośrednictwa w wynajmie nieruchomości komercyjnych, zajmuje się również zarządzaniem i wyceną nieruchomości, rynkami kapitałowymi oraz usługami dla klientów korporacyjnych. CBRE jest liderem na słowackim rynku nieruchomości biurowych i posiada ponad 50% udziału we wszystkich transakcjach najmu przeprowadzonych w Bratysławie w 2011 roku. Zarządzając nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 140 tys. m kw., CBRE jest również wiodącą firmą w sektorze zarządzania nieruchomościami na Słowacji.

Joerg Kreindl w trakcie ponad sześcioletniej pracy na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, rozwinął wiele usług doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na Słowacji. Umocnił zwłaszcza relację z klientami z sektora nieruchomości biurowych, zarówno właścicielami budynków, jak i najemcami. Joerg Kreindl dołączył do zespołu w Warszawie i rozszerzył swoją nową rolę na kraje Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie pełni funkcję Dyrektora agencji nieruchomości biurowych oraz reprezentacji najemców na region CEE. Nowa nominacja umocni pozycję CBRE na szybko rozwijającym się rynku CEE oraz zintegruje lokalne oraz międzynarodowe usługi świadczone klientom w całym regionie.

Mike Strong, Prezes & CEO CBRE na region EMEA (Europa, Środkowy Wschód i Afryka), powiedział: „Nasza działalność na Słowacji bardzo się rozwinęła od czasu otwarcia biura w 2005 roku. Byliśmy pierwszym międzynarodowym doradcą w sektorze nieruchomości komercyjnym w tym kraju, a obecnie nasz udział w rynku ciągle rośnie. Joerg Kreindl, wraz ze swoim zespołem, przyczynił się do rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych na Słowacji, poprawiając dostępność danych rynkowych oraz rozszerzając platformę CBRE i usług oferowanych naszym klientom. Chciałbym podziękować Joergowi za udany rozwój naszego biznesu na Słowacji. Jego osiągnięcia w tej dziedzinie czynią go idealnym do zarządzania kolejną fazą rozwoju naszej działalności na rynku nieruchomości biurowych w regionie CEE.”

„Witamy Tomasa Hegedusa w naszym zespole. Pod jego kierownictwem będziemy kontynuować rozwój usług dla naszych klientów, integrować środowisko biurowych deweloperów i najemców na Słowacji oraz umacniać naszą pozycję lidera w tym sektorze. Życzę Tomasowi wielu sukcesów.” – dodał Michael Strong.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu