Przejdź do treści

Odkryj miasto, jakiego nie znasz podczas gry miejskiej

Od dziś w serwisie MyDeal.pl można nabyć kupony na udział całej drużyny w jednej z dwóch gier organizowanych w Warszawie przez portal ZwalczNude.pl. Jest to pierwsza tego typu oferta w polskich serwisach zakupów grupowych.

– Gry miejskie są od dawna rozgrywane w wielu miastach na całym świecie, a ich celem jest  wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako istotnego elementu rozgrywki – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik serwisu MyDeal.pl – Chcieliśmy dać naszym użytkownikom  możliwość odkrycia nieznanych zakątków swojej okolicy, zgodnie z hasłem serwisu MyDeal.pl ,,Miasto, jakiego nie znasz”, a przy okazji zaproponować im po prostu dobrą zabawę.

W serwisie można nabyć kupony uprawniające do udziału w jednej z dwóch gier tematycznych – pierwszej, polegającej na odnalezieniu eliksiru miłości, która odbędzie się 11 lutego, oraz drugiej, utrzymanej w konwencji PRL-u i klimacie serialu „Alternatywy 4”, zaplanowanej na 20 marca. Podczas obu imprez zaplanowano wiele atrakcji dla uczestników.

– W przyszłości w serwisie MyDeal.pl na pewno pojawią się podobne propozycje dla mieszkańców innych regionów Polski – mówi Adam Kaliszewski.

Aktualna oferta będzie dostępna do soboty 4 lutego pod adresem: http://www.mydeal.pl/warszawa/deal/5027/