Przejdź do treści

Debiut Doroty Gardias w dubbingu do gry Uncharted: Złota Otchłań

Dorota Gardias użyczyła swojego głosu głównej bohaterce gry Uncharted: Złota Otchłań – Marisie Chase. „Postać, którą odgrywam jest ambitna, wysportowana, nie poddaje się. Tak jak ja lubi skakać ze spadochronem, jeździć  szybkimi samochodami.” – mówi  Dorota o łączących ją z postacią cechach. Dla prezenterki to nowe zawodowe wyzwanie. „Zawsze marzyłam, żeby podkładać głos postaci z bajek, nigdy jednak nie było takiej propozycji, ta jest pierwsza. Cieszę się, że podjęłam to wyzwanie, było to dla mnie wielką przygodą i jednocześnie świetną zabawą” – opowiada Dorota o swoim pierwszym doświadczeniu w dubbingu.

Marisa Chase jest równie wysportowana, co błyskotliwa i bez problemu potrafi dotrzymać kroku nieustraszonemu Nate’owi.

Uncharted: Złota Otchłań to kolejna część awanturniczo-przygodowej serii Uncharted, której najnowsza część trafi wyłącznie na konsolę PlayStation Vita. Główny bohater – Nathan Drake, wraz ze swoim przyjacielem Jasonem Dante oraz piękną i odważną Marisą Chase wkracza w tajemniczy świat handlarzy antykami. Łączony w prostej linii z XVI-wieczną legendą morskich wojaży sir Francisem Drake’iem, Nate podąża za niewidzialnymi dla innych tropami i odkrywa poszlaki w miejscach, gdzie zawodzą najbardziej zatwardziali awanturnicy.

O efektach pracy Doroty Gardias będziemy mogli przekonać się już wkrótce. 22 lutego 2012 Sony Computer Entertainment Polska wprowadza na rynek rewolucyjny system PlayStation Vita, a jednym z licznych tytułów startowych jest gra Uncharted: Złota Otchłań w polskiej wersji językowej.

Wraz z premierą PlayStation Vita w ofercie znajduje się bogaty katalog nowych, fantastycznych gier. Wśród bogatej listy proponowanych tytułów znajdują się między innymi:  Uncharted: Złota Otchłań, Little Deviants, Reality Fighters, WipeOut 2048, ModNation Racers, Everybody’s Golf, Escape Plan, Super Stardust Delta, Top Darts.

Wraz z premierą 22 lutego 2012 roku na rynku pojawią się dwa modele PS Vita – z WiFi oraz z WiFi/3G.

Zarejestruj się do usługi ODKRYJ PS Vita, żeby otrzymywać biuletyn z wiadomościami dotyczącymi PlayStation Vita https://secure.eu.playstation.com/registration/ngp-sign-up/