BRE Bank w Senatorze

Międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych Cushman & Wakefield pośredniczyła w transakcji najmu powierzchni biurowej w budynku Senator w Warszawie.

Nowym najemcą biurowca będzie BRE Bank, który wynajął 1.665 mkw. powierzchni. Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za dobór najemców w tym obiekcie.

Senator to nowoczesny biurowiec oferujący 24.566 mkw. powierzchni biurowej na sześciu funkcjonalnie zaprojektowanych kondygnacjach. Zlokalizowany jest w historycznej części Warszawy, przy ulicy Bielańskiej, niedaleko Placu Bankowego, Starego Miasta oraz Placu Teatralnego. W tym miejscu dawniej mieściła się m.in. siedziba Banku Polskiego. Biurowiec zostanie oddany do użytku w połowie 2012 roku. Deweloperem Senatora jest firma Ghelamco Poland.

BRE Bank to trzeci największy bank w Polsce pod względem aktywów. Kieruje ofertę do największych firm polskich i międzynarodowych, dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw sektora MSP i jednostek sektora publicznego. Obsługuje ponad 14 tys. klientów korporacyjnych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu