Wnętrze z charakterem w odcieniach Black Red White

Jaki jest przepis na ciekawą aranżację wnętrza? Black Red White udowadnia, że kilka odpowiednio dobranych dodatków dekoracyjnych może całkowicie zmienić charakter każdego pomieszczenia. Produkty w kolorze czystej bieli, eleganckiej czerni i ognistej czerwieni doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu i w każdym sezonie.

Czerń, biel i czerwień to barwy, które pasują do każdego stylu, a ich umiejętne połączenie pozwoli uzyskać oryginalny efekt. Z myślą o klientach, którzy pragną mieszkać modnie i gustownie Black Red White poszerzyła ofertę dodatków dekoracyjnych w swoich firmowych barwach.

Bogata gama nowych modeli wazonów ceramicznych, podstawek i donic pozwoli stylowo zagospodarować przestrzeń. Dodatki z kolekcji Black Red White dzięki łagodnej linii i prostej formie doskonale sprawdzą się zarówno jako ozdoba, jak i funkcjonalny gadżet.

Wnętrza udekorowane białymi, czarnymi i czerwonymi artykułami, nabierają dynamicznego, nowoczesnego charakteru. Niezwykły efekt można uzyskać również poprzez zestawienie jednokolorowych dodatków o różnych rozmiarach i fakturach. Taka kompozycja nadaje wnętrzu niepowtarzalny, artystyczny design i może być w łatwy sposób „odświeżona” – wystarczy ją ożywić dodatkiem o kontrastującym barwie lub po prostu zmienić ustawienie poszczególnych elementów.

Zdjęcia oraz szczegóły na temat nowych dodatków znaleźć można na stronie www.brw.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu