Przejdź do treści

San Markos globalnie dla Logstor

San Markos poprowadzi globalne działania promocyjne dla duńskiego producenta systemów dystrybucji energii firmy Logstor. Agencja będzie współpracować ze światowym potentatem w zakresie full service na ponad 50 światowych rynkach.

Globalny lider w produkcji systemów dystrybucji energii (systemy rur preizolowanych), duńska firma Logstor A/V, powierzyła agencji San Markos całościowe prowadzenie działań marketingowych na ponad 50 rynkach świata, na których jest obecna. W ramach podpisanej umowy San Markos będzie odpowiedzialna – w zakresie komunikacji z rynkiem – za przygotowanie strategii, konceptów kreatywnych, kreacji i produkcji do wszystkich mediów oraz całościową koordynację działań.

Umowa pomiędzy partnerami została podpisana na czas nieokreślony z założeniem długofalowej współpracy. Współpraca jest wynikiem wygranego przez San Markos dwuetapowego przetargu, prowadzonego przez Logstor A/V we współpracy z Ambasadą Królestwa Danii.

Logstor A/V – LOGSTOR jest wiodącym na świecie producentem rur preizolowanych wykorzystywanych do energetycznie wydajnego transportu gazów i płynów w przemyśle chłodniczym, grzewczym, paliwowym oraz morskim. LOGSTOR jest wynalazcą technologii preizolowanych systemów rur i do tej pory dostarczył już ponad 175,000 kilometrów rur preizolowanych. LOGSTOR oferuje produkty, które mogą znacznie przyczynić się do redukcji emisji CO2 oraz poprawy efektywności energetycznej.

Dziś, LOGSTOR jest międzynarodową grupą z siedzibą w Løgstør, Danii z oddziałami w Szwecji, Finlandii, Niemczech, Polsce, Holandii, Francji, Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Litwie, Rosji, Rumunii oraz Chinach. Sieć 30 agentów i 14 biur sprzedaży wspiera działania sprzedażowe grupy.

LOGSTOR zaopatruje klientów w ponad 50 krajach i sprzedaje swoje systemy rur na rynkach, gdzie oszczędności energii i redukcja emisji CO2 wpływają na wybór klientów, w jaki sposób ogrzewają lub chłodzą nieruchomości mieszkalne i komercyjne oraz, w jaki sposób ropa, gaz i inne ciecze są najbardziej efektywnie transportowane.

Grupa LOGSTOR ma około 1250 pracowników na całym świecie. Produkcja prowadzona jest w dziesięciu fabrykach znajdujących się w Danii, Szwecji, Finlandii, Polsce, Rumunii oraz w trzech lokalizacjach na zasadach joint venture – Chinach, Dubaju i Republice Korei.

LOGSTOR jest własnością Montagu Private Equity.