Małgorzata Gajuk dołączyła do Zespołu Doradztwa Inwestycyjnego DTZ

Małgorzata Gajuk w Zespole Doradztwa Inwestycyjnego będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości handlowe na polskim rynku. To kolejne wzmocnienie tego Zespołu na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Małgorzata posiada ponad 11-letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Ponad 8 lat pracowała w Biurze Inwestycji brytyjskiej sieci handlowej Tesco zajmując stanowisko Site Research Regional Managera oraz Development Managera. W latach 2007 – 2010 pracowała dla jednej z największych firm w branży nieruchomości na świecie – ING Real Estate, gdzie była odpowiedzialna za doradztwo inwestycyjne zajmując w Polsce stanowisko Research & Concept Managera.

Małgorzata jest członkinią European Research Group w ICSC oraz bierze czynny udział w pracach polskiego Retail Research Forum pod patronatem Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu