Przejdź do treści

Inteligo będzie nagradzać za polecanie konta

Wkrótce rusza program rekomendacyjny Inteligo. Nagrody będą mogli otrzymać zarówno dotychczasowi klienci banku polecający jego usługi, jak i osoby, które otworzą konto dzięki rekomendacji znajomego.

Program Mam Inteligo będzie zakładał wykorzystanie mechanizmu member-gets-member – nowi klienci będą pozyskiwani dzięki rekomendacjom aktualnych posiadaczy kont Inteligo. Za każde zgodne z regulaminem programu polecenie aktualni klienci banku będą mogli otrzymać bon zakupowy do sklepu internetowego empik.com o wartości 50 zł każdy. Bonami nagradzane będą również osoby, które otworzą konto z rekomendacji znajomego. Dodatkowo osoby o największej liczbie skutecznych poleceń będą miały szansę na nagrody specjalne – MacBooki Pro lub iPady 2.

Nasz największy kapitał stanowią klienci – wielu z nich jest z Inteligo od powstania marki. Doskonale znają funkcjonalności konta, produkty i usługi, polecają Inteligo znajomym. Doceniają korzyści, które wiążą się z relacją z naszą marką. Chcielibyśmy ich nagrodzić za tę lojalność i zachęcić do promowania naszej oferty. – tłumaczy Wojciech Bolanowski, Dyrektor Zarządzający kierujący Pionem Bankowości Elektronicznej w PKO Banku Polskim, szef projektu Inteligo.

Nagrody będą przyznawane za polecanie wszystkich rodzajów kont – indywidualnych, wspólnych i firmowych. Aby wziąć udział w programie rekomendacyjnym, wystarczy mieć dowolne konto Inteligo, zarejestrować się w programie i polecać usługi banku. Nagradzane będzie każde polecenie, w wyniku którego nowy klient otworzy konto i wykona płatności kartą wydaną do rachunku głównego na kwotę minimum 300 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta.