eXtremeCRM 2012 z polskim akcentem

Podczas tegorocznego spotkania, poświęconego koncepcji xRM i rozwiązaniu Microsoft Dynamics CRM, prelekcje poprowadzi Jakub Skałbania, konsultant w firmie partnerskiej Microsoft – Netwise Sp. z o.o.

Konferencja eXtremeCRM to największe na świecie wydarzenie poświęcone wymianie wiedzy i doświadczeń na temat Microsoft Dynamics CRM. Spotkanie adresowane jest do partnerów firmy Microsoft, ekspertów branżowych, programistów, niezależnych dostawców oprogramowania oraz wszystkich osób zainteresowanych możliwościami i dalszym rozwojem Dynamics CRM. W tym roku spotkanie odbędzie się w Berlinie w dniach 5-8 lutego.

Wśród prelegentów tegorocznego spotkania pojawi się Jakub Skałbania, ekspert w firmie Netwise, będącej czołowym integratorem systemu Microsoft Dynamics CRM w Polsce. Pierwsza z dwóch sesji – „Najlepsze (darmowe) narzędzia wspierające Microsoft Dynamics CRM”, dotyczyć będzie najlepszych dostępnych na rynku darmowych narzędzi wspierających Microsoft Dynamics CRM 2011, umożliwiających wzrost produktywności oraz łatwiejszą integrację i rozszerzanie Dynamics CRM. Natomiast druga prelekcja – „Microsoft Dynamics CRM 2011 JavaScript – Najlepsze Praktyki rozszerzania systemu po stronie klienta” poświęcona będzie szeregowi zmian wprowadzonych przez Microsoft Dynamics CRM 2011 w obsłudze rozszerzeń w JavaScript. Zmiany te dotyczą m.in. obsługi zasobów, pełnego wsparcia dla zewnętrznych bibliotek, końcówki REST i zupełnie nowego modelu dokumentów. W trakcie sesji omówione zostaną najlepsze praktyki rozszerzania Dynamics CRM za pomocą JavaScript i zarządzania takimi rozszerzeniami w przejrzysty sposób, aby nie zgubić się w morzu możliwości oferowanych przez system.

– Mam nadzieję, że przygotowane prelekcje poszerzą dotychczasową wiedzę wszystkich zainteresowanych aspektami technicznymi rozwiązania Dynamics CRM 2011 i pozwolą im przekształcić zebrane informacje w realne działania na rzecz swoich klientów, a także pozwolą dostrzec potęgę narzędzi rozszerzających Dynamics CRM i dostępnych za darmo – mówi Jakub Skałbania. – Po sukcesie poprzednich edycji eXtremeCRM w Las Vegas i w Pradze, w których również miałem przyjemność brać udział jako prelegent, z chęcią dołączyłem do grona uczestników-prelegentów tegorocznej edycji. eXtremeCRM to znakomita okazja do zapoznania się z nowościami dotyczącymi Dynamics CRM, wymiany poglądów z innymi ekspertami czy zaczerpnięcia informacji o Dynamics CRM prosto ze źródła, jakim są przedstawiciele firmy Microsoft – dodaje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu