DOMO+ patronem medialnym debaty „Zrównoważony design i architektura”

Telewizja DOMO+ objęła patronatem medialnym debatę „Zrównoważony design i architektura”, organizowaną przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Wydarzenie odbędzie się 1 lutego 2012 w klubokawiarni Resort przy ul. Bielańskiej 1 w Warszawie.

– Przewodnią ideą debaty jest troska o środowisko – temat regularnie poruszany na antenie DOMO+. W programie „Nowoczesne projekty” czy dokumencie „Zrównoważona urbanistyka” pokazujemy rozwiązania, które łączą nowatorskie projekty z dbałością o naturalne otoczenie – mówi Małgorzata Seck, Dyrektor Zarządzająca DOMO+.

„Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie” to cykl debat z udziałem specjalistów organizowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu już od 6 lat. Głównymi tematami najbliższej, poświęconej designowi i architekturze będą: wpływ designu na społeczeństwo i środowisko, rola designera, innowacje czekające tę branżę oraz szanse zrównoważonej architektury na stanie się obowiązującym standardem. Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest najstarszą i największą organizacją pozarządową w Polsce, która zajmuje się koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu w kompleksowy sposób.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu