Calapolskakibicuje.pl – nowy serwis dla fanów sportu

Z początkiem roku 2012 Grupa Polskapresse uruchomiła serwis będący strefą rozrywki dla kibiców pod nazwą Calapolskakibicuje.pl Strona powstała głównie z myślą o Euro 2012, jednak liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami będą promować kulturalne kibicowanie nie tylko na arenach piłkarskich.

– Wszystkich fanów reprezentacji Polski zapraszamy do udziału w walentynkowym konkursie „Święty Walenty, kibic zawzięty!”. Lada moment zakończymy też głosowanie w plebiscycie „Pokaż, jak kibicujesz!”, w którym do wygrania jest netbook oraz szaliki reprezentacji – mówi Michał Wieczorek, menedżer serwisu Ekstraklasa.net w Pionie Internet Grupy Polskapresse. – To dopiero początek. Rozdaliśmy już wiele atrakcyjnych nagród, a planujemy jeszcze więcej. Na stronie ciągle pojawiać się będą konkursy, quizy i zabawy dla kibiców – dodaje Wieczorek.

Serwis Calapolskakibicuje.pl to promocja pozytywnego kibicowania poprzez prezentację najbarwniejszych sympatyków polskiej kadry oraz innych narodowych reprezentacji. Liczba fanów serwisu na Facebooku rośnie z każdym dniem i obecnie wynosi blisko 2 tys. osób. Mogą oni brać udział w sondach, np. pomagając Franciszkowi Smudzie w wyborze pierwszej jedenastki na Euro 2012. – Serwisy społecznościowe to główny kanał komunikacji z naszymi czytelnikami. Dzięki nim chcemy informować naszych fanów o najnowszych akcjach, ale również zapewniać im rozrywkę – mówi Michał Wieczorek.

Na stronie www.calapolskakibicuje.pl kibice znajdą także informacje o gwiazdach zbliżających się Mistrzostw Europy oraz o naszych kadrowiczach. Nie zabraknie także niezbędnika kibica oraz terminarza najważniejszych wydarzeń.

– Do końca turnieju w Polsce i na Ukrainie chcemy przede wszystkim bawić kibiców reprezentacji piłkarskiej. Serwis promuje jednak także inne formy kibicowania – ma inspirować i bawić wszystkich fanów sportu – mówi Paweł Nowacki, dyrektor działu rozwoju kontentu w Pionie Internet Polskapresse.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu