Przejdź do treści

Nowa wersja aplikacji mobilnej morizon.pl

Morizon.pl, najdynamiczniej rozwijająca się wyszukiwarka nieruchomości aktualizuje pierwszą wersję mobilnej aplikacji dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Zaktualizowana wersja aplikacji morizon.pl posiada zarówno nowe, przydatne funkcje jak i bardziej przyjazny interfejs. Produkt Morizona został dopracowany pod względem możliwości ustawienia kryteriów wyszukiwania oraz szukania nieruchomości w danej lokalizacji na mapie. Udoskonalona została również funkcja wysyłania zapytania do właściciela oferty dzięki m.in. wybieraniu numeru telefonu do ogłoszeniodawcy bezpośrednio z aplikacji. Zupełnie nowa funkcjonalność dostępna w wersji 1.1 produktu morizon.pl to możliwość ustawienia powiadomień o nowych ogłoszeniach dla zapamiętanych wcześniej kryteriów wyszukiwania.

Aplikacja mobilna stworzona została z myślą o osobach odwiedzających serwis morizon.pl i aktywnie poszukujących nieruchomości. Korzystający z tej aplikacji mogą za jej pomocą w przyjazny sposób wyszukiwać dom lub mieszkanie z ponad 900.000 ogłoszeń, tworzyć i współdzielić listy ulubionych ofert, szukać lokali za pomocą GPS czy też filtrować je po kilkunastu kryteriach doboru.

Pierwsza wersja aplikacji miała premierę we wrześniu 2011 roku. Następnym planowanym krokiem morizon.pl jest uruchomienie aplikacji dla użytkowników urządzeń iPhone/iPad z systemem iOS.

Nowa wersja aplikacja jest do pobrania pod adresem www.morizon.pl/mobile.