Impuls 5 z kolejnym bankowym certyfikatem

BPSC SA otrzymało certyfikat banku BPH dedykowany rozwiązaniom księgowo-finansowym systemów informatycznych. Certyfikat Silver Certified Partner przyznawany jest za zgodność w zakresie jednostronnej wymiany danych (możliwość wysyłania dyspozycji z systemów ERP/FK/HR do BusinessNet). To kolejny tego typu dokument dla systemu Impuls 5.

Integracja systemu bankowego z oprogramowaniem wspierającym zarządzanie przedsiębiorstwem pozwala na redukcję czasochłonnej obsługi operacyjnej i usprawnienie istniejących procesów księgowych. Eliminuje pomyłki i błędy operacyjne, w tym również te ludzkie wynikające z konieczności pracy w różnych aplikacjach, bazach danych (np. kontrahentów) i ręcznego przepisywania informacji z raportów papierowych. Wzrasta również przejrzystość informacji, poprzez stosowanie wspólnie ustalonej struktury danych. Rozwiązanie takie to również szansa na oszczędności finansowe.

Impuls 5 posiada już 3 podobne dokumenty certyfikujące z banków BRE, City Handlowy oraz PKO SA. Rozwiązania finansowo-księgowe BPSC SA są zintegrowane z oprogramowaniem większości polskich banków.  Ostatnim znaczącym rozwinięciem tej sfery systemu Impuls 5 jest Elektroniczna Akceptacja Faktur, z której korzysta już ponad 2,1 tys. użytkowników.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu