Przejdź do treści

Comarch ECM usprawnia procesy – nowe źródło informacji

W styczniu zostały zakończone prace nad nowym portalem Comarch ECM – usprawnijprocesy.pl. Skupia się on na kilku obszarach biznesowych, wskazując na szereg korzyści, jakie klienci mogą osiągnąć przez odpowiednie podejście do procesów i dokumentów.

Usprawnijprocesy.pl prezentuje, w jaki sposób można zwiększyć efektywność firmy i zmniejszyć koszty działania w następujących obszarach:

– Nowy microsite prezentuje nasze podejście do klienta – oferujemy rozwiązanie jego problemów biznesowych w różnych obszarach, natomiast system Comarch ECM stanowi tylko element drogi do osiągnięcia postawionych celów przez klienta.  Doświadczenie, wiedza i  znajomość poszczególnych obszarów biznesowych w istotny sposób wpływają na przebieg i efekty realizowanych przez nas projektów – mówi Michał Szychta, Dyrektor Konsultingu Comarch ECM.

Portal dostępny jest na rynku polskim. Planowane jest jego rozszerzenie na kolejne kraje oraz  obszary, w których zastosowanie rozwiązań klasy ECM przekłada się na realne korzyści.

Comarch ECM to narzędzie z obszaru Enterprise Content Management, które w kompleksowy sposób pozwala zapanować nad kapitałem informacyjnym przedsiębiorstwa zgromadzonym w dokumentach biznesowych. Uniwersalne narzędzie zapewnia przechwytywanie i archiwizację dowolnych dokumentów, pracę na nich, bezpiecznie wyszukiwanie oraz wsparcie procesów biznesowych z nimi skojarzonych. Dowiedz się więcej na www.usprawnijprocesy.pl