Aplikacja iPad dla handlowców firmy SITS zrealizowana przez Norbsoft

Producent aplikacji mobilnych – Norbsoft przygotował narzędzie na iPada, wspierające handlowców i pozostałych pracowników polskiego producenta mebli – firmy SITS, pracujących na terenie całej Europy.

Wsparcie i komunikacja pracowników pracujących w terenie o tak rozległym obszarze wymaga skrojonego na miarę narzędzia, dzięki któremu będą oni na bieżąco z aktualną ofertą firmy. Możliwość kontaktu w dowolnym miejscu i czasie jest nieocenioną pomocą w procesie pozyskiwania klientów i prezentacji produktów.

Każdy pracownik firmy SITS ma teraz do dyspozycji narzędzie o następujących modułach:

  • Tablica newsów – żadna informacja nie pozostanie niezauważona, nawet jeśli pracownik jest w terenie od dłuższego czasu i nie był w tym czasie w biurze
  • Zdjęcia – możliwość sprawnej i szybkiej prezentacji wyglądu mebli klientowi
  • Karty produktów – wszelkie dane na temat produktów pod ręką
  • Materiały – lista dostępnych materiałów i tkanin
  • Chat – komunikacja z całą firmą
  • Użytkownicy – lista użytkowników aplikacji
  • Cenniki – zestawienie cen wszystkich modeli i ich wariantów

Aplikacja wyposażona jest w mechanizm stałego monitoringu aktualizacji, jednocześnie pozwalając na wybranie pory pobierania nowych lub zmodyfikowanych plików. Przydatne, jeśli pracownicy często przebywają za granicą i powinni korzystać z Wi-Fi a nie Internetu w roamingu.

„Nic tak nie podnosi prestiżu i nie podkreśla nowoczesnego wizerunku firmy, jak popularny gadżet w rękach jej przedstawiciela. Nasi klienci zgadzają się z tak postawioną przez nas tezą. Jeśli dodatkowo narzędzie, które mają do dyspozycji ułatwia pracę i czyni prezentację produktów prawdziwą przyjemnością dla obu stron – mamy do czynienia z rozwiązaniem, które powoli staje się obowiązkowe dla każdej firmy, która poważnie myśli o rozwoju swoich kanałów sprzedaży” – stwierdził Maciej Wolski, kierownik ds. rozwoju w firmie Norbsoft.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu