Migomedia ujednolica wizerunek IVECO Poland

Znany producent pojazdów IVECO rozbudował swój firmowy serwis, celem integracji wizerunku całej marki. Innowacją jest wdrożenie jednego, rozbudowanego systemu umożliwiającego każdemu z 25 dealerów zarządzanie swoją własną witryną, wykonane przez agencję interaktywną Migomedia.

Dzięki unowocześnieniu, każdy pośrednik z sieci dealerskiej posiada w ramach rodzimej domeny, własną, odrębną stronę z unikalnym adresem, którą może samodzielnie uzupełniać i zmieniać. Jednocześnie, katalog produktów wspólny dla całej sieci, może być dopasowywany pod indywidualną ofertę każdego dealera. Tym samym marka zintegrowała swój wizerunek pod względem wizualnym, a także usprawniła komunikację z Klientami.

„Każdy dealer posiada swój kanał aktualności, przez co Klienci dowiadują się o nowych ofertach czy promocjach bezpośrednio od swojego pośrednika. Na stronie poszczególnych dealerów umieszczony jest również formularz rejestracji w celu dopisania się na newsletter oferowany przez konkretny punkt sprzedaży, jak i całą grupę Iveco Poland. Klient ma zatem możliwość znalezienia się w dedykowanej grupie adresatów, otrzymując informacje także od tego punktu, który go obsługuje” – wskazuje Michał Hryniszyn z agencji interaktywnej Migomedia.

Obecnie, Klienci mogą w łatwy sposób znaleźć pośrednika najbliżej swojego miejsca zamieszkania, dzięki integracji serwisu z mapą Google. Poza miejscami sprzedaży mapa pokaże również użytkownikowi punkty serwisowe, wraz ze wskazaniem gabarytów oferowanych pojazdów według skali lekkie, średnie, ciężkie. Szeroki katalog nowych oraz używanych produktów wyposażony jest w wyszukiwarkę i formularz zapytania ofertowego. Co więcej, jest on połączony z konfiguratorem, dzięki któremu Klient może wybrać parametry poszukiwanego samochodu. Wybierając spośród czterech modeli, opcja „Znajdź swój pojazd” pozwala na szybkie wyszukanie auta dopasowanego do oczekiwań Klienta.

Więcej informacji na temat poszczególnych realizacji agencji Migomedia, można znaleźć na stronie internetowej www.migomedia.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu