OS3 dla Pekao SA – rewolucja w systemie rabatowym

OS3 multimedia stworzyła dla Pekao SA innowacyjny system serwisów rabatowych. Jest on dostępny w standardowej wersji serwisu internetowego pod adresem www.rabatypekao.pl, w wersji lajt na telefony komórkowe oraz w postaci aplikacji mobilnej dla platform Android i iOS (iPhone, iPad).

W ramach systemu rabatowego banku Pekao SA, OS3 multimedia stworzyła „Planer Zakupów”. Pozwala on nie tylko na wyszukiwanie interesujących zniżek, ale także na zaplanowanie trasy zakupów tak, aby skorzystać z rabatów w różnych sklepach ulokowanych w okolicy. Użytkownicy mają do dyspozycji około 1500 punktów handlowo-usługowych i sklepów internetowych.

– Pekao SA postawiło przed nami zadanie stworzenia systemu serwisów rabatowych, które przekonają Klientów do korzystania z usług banku, w tym do wykorzystywania bankowości mobilnej. Aplikacja „Mobilny Planer”, dzięki wykorzystaniu geolokalizacji, umożliwia Klientom wyszukiwanie partnerów programu rabatowego na bieżąco, np. podczas robienia zakupów. Możliwość skorzystania z wyszukiwarki w dowolnej chwili i dowolnym miejscu to cenna wartość dodana – wyjaśnia Marcin Maj, Business Development Director, OS3 multimedia.

Program Rabatowy „Płać kartą, bo warto!” jest kierowany do wszystkich Klientów Pekao SA, którzy płacą za zakupy dowolnymi kartami banku. Można z niego korzystać także w wybranych sklepach internetowych – dokonując przelewów w serwisie Pekao24. Wyszukiwarki serwisów rabatowych zostały tak skonstruowane, że Klient może dokonać wyboru, w jaki sposób zaplanować zakupy – czy w tradycyjnym sklepie, czy w sklepie e-commerce.

Polacy bardzo lubią korzystać z wszelkich form rabatów. Według badania BTL Monitor ARC Rynek i Opinia 52,6% osób w wieku 18-55 lat jest zaangażowanych w przynajmniej jeden program rabatowy lub lojalnościowy. Biorąc pod uwagę, że Polska jest najszybciej rozwijającym się rynkiem smartfonów w Europie Środkowo-Wschodniej, aplikacje mobilne mają coraz większe znaczenie. Także w bankowości.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu