Mobilna aplikacja Ekspres Kasa dostępna już w Polsce

Grupa Ferratum – europejski lider na rynku pożyczek krótkoterminowych – jako pierwsza na polskim rynku pozabankowym wprowadziła aplikację na Smartfony. Dostępna przez sklepy z aplikacjami usługa, nie tylko upraszcza formę składania wniosku kredytowego, ale i zwiększa ogólną dostępność oferty. Oprogramowanie może być też pobrane bezpośrednio ze strony, po wpisaniu adresu URL do wyszukiwarki internetowej w telefonie.

Mobilna aplikacja Ekspres Kasa jest już dostępna na wszystkie rodzaje Smartfonów. Pobranie oprogramowania jest bardzo intuicyjne. Wystarczy wpisać w przeglądarce internetowej, w telefonie adres http://m.ekspreskasa.pl i pobrać aplikację. To nowoczesne rozwiązanie pozwala złożyć wniosek, bez względu na lokalizację klienta. Wdrożenie oprogramowania poprzedzone było licznymi testami, które zakończone pomyślnie zapoczątkowały debiut aplikacji na Polskim rynku. Doceniając zaufanie jakim klienci codziennie obdarzają Ekspres Kasę, Polska została wybrana jako pierwszy kraj z Grupy, w którym zastosowano tak nowoczesne rozwiązanie.

„Działamy w bardzo formalnym, ale i dynamicznie rozwijającym się sektorze finansowym. Musimy więc iść z duchem czasu oraz reagować na potrzeby naszych odbiorców. Sukces podobnych aplikacji mierzony jest nie tylko popularnością wśród użytkowników, ale i liczbą firm z branży, które włączają podobną ofertę do swoich usług. Czujemy się więc świetnie nie tylko jako firma spełniająca oczekiwania klienta, ale również jako szybko reagująca na nowe trendy. Osobiście czuję się bardzo dumny, że Polska jest pierwszym krajem w Grupie, która wdrożyła oprogramowanie na Smartfony” – mówi Krzysztof Przybysz, Operations Manager Ferratum Poland.

Nowa funkcjonalność Ekspres Kasy, tak jak inne aplikacje telefoniczne, dostępna jest w dedykowanych sklepach. Dużym ułatwieniem dla klientów jest możliwość pobrania jej bezpośrednio ze strony. Jednak nie jest to pierwsze udogodnienie, które zostało przygotowane dla Polskich klientów. W 2011 roku zwiększony został przedział kwotowy udzielanych pożyczek, jak również wydłużony okres spłaty. W kolejnych latach natomiast, Grupa planuje funkcjonować z sukcesem w 50 krajach na pięciu kontynentach, jak również zdobyć znaczny udział w rynku pożyczek krótkoterminowych i współpracować z ponad 10 milionami klientów na całym świecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu