Marka PRINCESSA sponsoruje „Julię”

Od połowy stycznia marka PRINCESSA sponsoruje serial „Julia” emitowany w stacji TVN. Nowy serial przedstawia świat bliski marce i jest skierowany do jej grupy docelowej.

Głównym celem działań jest dotarcie do grupy docelowej marki PRINCESSA – kobiet, które poszukują codziennych, ale wyjątkowych przyjemności jak np. pyszny wafelek czy ulubiony program w telewizji. Bohaterka serialu – tytułowa Julia – to wyjątkowa, utalentowana dziewczyna, pełna energii, wrażliwości, która nie boi się podejmowania wyzwań i spełniania swoich marzeń – taka właśnie jest kobieta marki PRINCESSA.

„Postanowiliśmy sponsorować serial emitowany w bardzo kobiecym paśmie w telewizji TVN, ponieważ jest on silnie związany ze światem marki. Jego nowoczesna tematyka oraz wielowątkowa fabuła to idealne tło do pokazania różnych sytuacji, w których można sięgnąć po pyszne, rozpływające się w ustach wafelki PRINCESSA” – mówi Maja Kołodziejczyk, Product Manager w Dziale Słodyczy Nestlé Polska.

W ramach działań sponsoringowych przed i po emisji serialu, a także przy zwiastunach będą emitowane 8-sekundowe spoty marki PRINCESSA. Działania w TV będą miały swoje rozwinięcie w internecie – marka będzie widoczna w postaci brandingu na platformie TVN Player oraz belki.

Dopełnieniem działań sponsoringowych jest konkurs walentynkowy „Miłość jak z komiksu” komunikowany w paśmie autopromocyjnym TVN oraz na stronie internetowej www.julia.tvn.pl. Aby wziąć w nim udział, wystarczy do 14 lutego 2012 r., za pomocą aplikacji dostępnej na stronie www.konkurs.julia.tvn.pl, stworzyć komiks opowiadający historię miłosną. Na autorów dziesięciu najlepszych projektów czekają bardzo atrakcyjne nagrody: luksusowy weekend w SPA z ukochaną osobą, w towarzystwie twórców i bohaterów serialu oraz kosz pysznych wafelków PRINCESSA.

Za przygotowanie spotów telewizyjnych odpowiada Agencja Lowe. Emisja serialu „Julia” od poniedziałku do piątku o godz. 17:55.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu