Przejdź do treści

KFC w Galerii Korona Kielce

W Galerii Korona Kielce będzie można posmakować specjałów KFC, międzynarodowej sieci restauracyjnej serwującej dania z kurczaka. Najpopularniejsze zestawy, szybka obsługa i wysoka jakość – marki tej nie mogło zabraknąć wśród najemców śródmiejskiej galerii.

Kentucky Fried Chicken to jedna z największych na świecie sieci barów szybkiej obsługi serwujących dania fast food. Jest ona obecna w ponad stu krajach na całym globie i liczy szesnaście tysięcy restauracji. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza siecią ponad dwustu lokali. Na początku tego roku firma Libra Project, odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Korona Kielce, poinformowała o sfinalizowaniu umowy z KFC. – Restauracja tej sieci w Galerii Korona Kielce będzie miała ponad 120 m kw. powierzchni i będzie zlokalizowana na poziomie +1 obiektu – informuje Iwona Pękalska z Libra Project.

Najnowocześniejsze centrum handlowe w stolicy województwa świętokrzyskiego zostanie otwarte w drugim kwartale tego roku. W tej chwili budowa galerii wkroczyła w ostatni etap. Powierzchnia całkowita obiektu to93 500 m. kw. przy blisko 37 m kw. powierzchni najmu. Na kilka miesięcy przed otwarciem pozostało mniej niż 10% powierzchni do wynajęcia, w sprawie której prowadzone są finalne rozmowy.