BEBI – bezpieczna pielęgnacja od pierwszych dni życia

Tagi:

Z myślą o potrzebach delikatnej skóry firma Barwa opracowała specjalną serię kosmetyków dla dzieci i niemowląt BEBI. Mydełko toaletowe z ekstraktem z kwiatu rumianku oraz łagodnie myjące płyn do kąpieli i szampon przeznaczone są do codziennej pielęgnacji. Przebadane dermatologicznie i klinicznie produkty nie zawierają barwników ani konserwantów, a dzięki delikatnym składnikom nie uczulają i nie podrażniają skóry, dlatego polecane są już od pierwszych dni życia.

Kolorowe opakowania produktów nawiązują do bajkowego, podwodnego życia, przykuwając uwagę najmłodszych.

Delikatne mydełko z ekstraktem z kwiatu rumianku łagodzi podrażnienia i chroni skórę przed wysuszeniem. Polecane szczególnie do pielęgnacji skóry od pierwszych dni życia dziecka a także dla dorosłych o bardzo wrażliwej i suchej skórze. Ze względu na naturalne składniki i brak alergenów mydełko nadaje się do codziennego używania. Dodatkowy komfort zapewnia jego wyjątkowo subtelny zapach.

Gramatura: 100g

Cena: 1,50 zł

Wyjątkowo delikatny płyn do kąpieli BEBI przygotowany z myślą o wrażliwej skórze dzieci i niemowląt po ukończeniu pierwszego miesiąca życia. Dzięki chroniącym przed wysuszeniem skóry łagodnym składnikom myjącym, d-panthenolowi i proteinom roślinnym płyn odpowiednio pielęgnuje i nawilża nie powodując łzawienia oczu czy podrażnień błon śluzowych nosa i ust. Polecany również dla dorosłych o szczególnie wrażliwej i suchej skórze.

Pojemność: 250 ml

Cena: 8,00 zł

Szampon przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt, które ukończyły pierwszy miesiąc życia. Dzięki zawartości łagodnych składników myjących oraz d-panthenolu i  protein roślinnych delikatnie nawilża skórę głowy. Włosy stają się miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują. Produkt nie podrażnia nawet wrażliwych oczu i nie powoduje łzawienia. Odpowiedni także dla dorosłych o szczególnie wrażliwej, suchej skórze.

Pojemność: 250 ml

Cena: 7,00 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu