Agencja Infinity Group zrealizowała serwis mobilny Netii

Wraz z uruchomieniem serwisu m.netia.pl, Netia stała się pierwszym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce, który posiada stronę internetową przystosowaną do urządzeń mobilnych.


Strona internetowa Netii w wersji na urządzenia mobilne (telefony komórkowe i smartfony) uruchomiona została 19 stycznia b.r. Dostępna jest pod adresem m.netia.pl, a w telefonie komórkowym, dzięki redirect, także po wpisaniu netia.pl.

Serwis mobilny zawiera ofertę Netii dla klientów indywidualnych („Oferta dla domu”) i biznesowych („Oferta dla firmy”). Użytkownicy mogą zapoznać się z poszczególnymi usługami i produktami firmy, a także poznać aktualne promocje. W serwisie dostępne są także dane kontaktowe oraz podstawowe informacje na temat firmy.

Udostępniony w styczniu serwis Netii to pierwszy etap obecności firmy w kanale mobilnym. Planowana jest dalsza rozbudowa strony o kolejne istotne funkcjonalności i treści.

m.netia.pl jest pierwszym serwisem mobilnym udostępnionym w Polsce przez firmę z branży telekomunikacyjnej.

„Największym wyzwaniem w projekcie było praktyczne zastosowanie zasady „mniej znaczy więcej” i oparcie się naturalnej pokusie przeniesienia do wersji mobilnej jak największej ilości informacji dostępnych na netia.pl”. – dodaje Mariusz Bednarko, Strategic Director w Infinity Group.”Cieszymy się, że możemy rozwijać naszą współpracę z Netią. Realizacja serwisu mobilnego jest naturalnym krokiem, biorąc pod uwagę gwałtownie rosnącą ilość smartfonów, a co za tym idzie – popularność tego kanału. Zadziwiające jest, jak wiele firm wciąż lekceważy ten fakt.”

Serwis m.netia.pl to projekt zrealizowany przez Infinity Group w ramach stałej obsługi Netii. Współpraca rozpoczęła się w 2011 roku wraz z rebrandingiem marki od opracowania nowej koncepcji jej obecności w internecie i realizacją serwisu netia.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu